انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۳:۲۳ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

آغاز فعالیت سامانه بارشی در خوزستان از فردا

مدیرکل هواشناسی خوزستان از آغاز فعالیت سامانه بارشی در سطح استان از فردا خبر داد. محمد سبزه‌زاری در گفت‌وگو با انتخاب خوزستان اظهار کرد: سامانه بارشی از اواسط وقت فردا تا اواخر روز جمعه به ویژه روزهای چهارشنبه تا جمعه استان خوزستان را تحت تاثیر قرار خواهد داد و به تناوب سبب رگبار و رعد […]

مدیرکل هواشناسی خوزستان از آغاز فعالیت سامانه بارشی در سطح استان از فردا خبر داد.

محمد سبزه‌زاری در گفت‌وگو با انتخاب خوزستان اظهار کرد: سامانه بارشی از اواسط وقت فردا تا اواخر روز جمعه به ویژه روزهای چهارشنبه تا جمعه استان خوزستان را تحت تاثیر قرار خواهد داد و به تناوب سبب رگبار و رعد و برق، وزش بادهای متوسط گاهی تندبادهای لحظه‌ای به ویژه در مناطق شمالی و شرقی، بارش برف در ارتفاعات و احتمال ریزش تگرگ در مناطق مستعد خواهد شد.

وی افزود: در این ایام با توجه به بالا بودن شاخص‌های ناپایداری احتمال شدت گرفتن بارش‌ها و تندبادهای لحظه‌ای در دیگر مناطق استان خوزستان نیز وجود دارد.

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: در شبانه‌روز گذشته اهواز با ۳۲.۱ و ایذه با ۶.۹ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنکترین نقاط استان خوزستان گزارش شده‌اند. در این مدت تغییرات دمای اهواز بین ۳۲.۱ و ۱۲.۲ درجه سانتیگراد در نوسان بوده است.