انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۲۰:۵۲ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

آیین تشییع و خاکسپاری شهید تازه شناسایی شده در اهواز برگزار شد

 آیین تشییع و خاکسپاری شهید منصور عزیز پورمحمدی روز شنبه با حضور نماینده ولی فقیه و جمعی از مسئولان استان خوزستان در اهواز برگزار شد. پیکر پاک و مطهر شهید منصور عزیز پورمحمدی روز شنبه با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید محمد نبی موسوی فرد نماینده ولی فقیه و جمعی از مسئولان استان خوزستان در […]

 آیین تشییع و خاکسپاری شهید منصور عزیز پورمحمدی روز شنبه با حضور نماینده ولی فقیه و جمعی از مسئولان استان خوزستان در اهواز برگزار شد.

پیکر پاک و مطهر شهید منصور عزیز پورمحمدی روز شنبه با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید محمد نبی موسوی فرد نماینده ولی فقیه و جمعی از مسئولان استان خوزستان در اهواز برگزار شد.

شهید منصور عزیز پورمنصوری از شهدای دفاع مقدس استان خوزستان و شهرستان اهواز است که پس از ۴۰ سال، شناسایی شد.

این شهید والامقام در سن ۱۵ سالگی راهی جبهه‌های جنگ در هشت سال دفاع شد و پس از ۲ سال حضور در جبهه، سرانجام در دوم فروردین سال ۱۳۶۳ و در سن ۱۷ سالگی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

پدر و مادر این شهید والامقام، سال‌ها پیش در فراغ فرزندشان دار فانی را وداع گفتند و آسمانی شدند اما امروز پیکر پاک این لاله تازه شناسایی شده بر دستان مردم شهیدپرور اهواز تا آرامگاه ابدی اش در قطعه ۲ گلزار شهدای این کلانشهر به خاک سپرده شد.

همچنین در همین روز در دزفول نیز پیکر شهید غلامعلی عشیری لیوسی که پس از ۴۰ سال شناسایی شده، تشییع و به خاک سپرده شد.

استان خوزستان در هشت سال دفاع مقدس ۲۴ هزار شهید را تقدیم انقلاب و اسلام کرده است.

, , ,