انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۵۳ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

اشد مجازات برای بکار گیری سلاح و تیراندازی در مراسمات در نظر گرفته می‌شود

معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان تاکید کرد؛ اشد مجازات برای  بکار گیری سلاح و تیراندازی در مراسمات در نظر گرفته می‌شود انتخاب خوزستان: معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان گفت: کسانی که با استفاده از سلاح و تیراندازی در آیین‌ها، نظم و امنیت عمومی را به هم می‌زنند منتظر برخورد شدید باشند. ولی اله […]

معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان تاکید کرد؛

اشد مجازات برای  بکار گیری سلاح و تیراندازی در مراسمات در نظر گرفته می‌شود

انتخاب خوزستان: معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان گفت: کسانی که با استفاده از سلاح و تیراندازی در آیین‌ها، نظم و امنیت عمومی را به هم می‌زنند منتظر برخورد شدید باشند.

ولی اله حیاتی روز چهارشنبه درخصوص رسم غلط تیراندازی در خوزستان و استفاده از سلاح‌ در آیین‌ها، در جمع خبرنگاران بیان کرد: متاسفانه براساس برخی رسوم رایج غلط بین عشایر و طوایف،بعضی اشخاص اقدام به استفاده از سلاح گرم و تیراندازی در آیین‌های عزا و عروسی به ویژه شهرستان‌های دارای بافت قومیتی خوزستان می‌کنند که علاوه بر ایجاد رعب و وحشت در بین مردم و برهم زدن نظم  و امنیت عمومی، به کرات موجب فوت و مجروح شدن افرادی می‌شود.

وی گفت: از آنجا که استفاده از هرگونه سلاح جرم مشهود تلقی می‌شود، دستگاه‌های امنیتی، انتظامی و قضایی با مسببان  و تحریک‌کنندگان این اقدامات برخورد قاطع به عمل آورده و آنها را به اشد مجازات برسانند.

معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان افزود: از بزرگان طوایف ، شخصیت‌ها و افراد با نفوذ نیز درخواست دارم با ارشاد و توجیه جوانان و فرهنگ سازی در این زمینه از بروز هرگونه حادثه تاسف بار احتمالی ممانعت به عمل آورند.

, ,