انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۹:۵۷ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

اعتصاب بازیکنان تیم فوتسال حفاری/ بی‌پولی به۱۱ماهرسید

اعتصاب بازیکنان تیم فوتسال حفاری / بی‌پولی به ۱۱ ماه رسید  بازیکنان تیم فوتسال ملی حفاری دست به اعتصاب زدند. بازیکنان تیم فوتسال ملی حفاری که از فصل گذشته تاکنون مطالبات خود را دریافت نکرده اند و از نظر مالی در وضعیت بسیار بدی قرار دارند، با پایان یافتن نیم فصل نخست لیگ برتر کشور […]

اعتصاب بازیکنان تیم فوتسال حفاری / بی‌پولی به ۱۱ ماه رسید

اعتصاب بازیکنان تیم فوتسال حفاری / بی‌پولی به ۱۱ ماه رسید

 بازیکنان تیم فوتسال ملی حفاری دست به اعتصاب زدند.

بازیکنان تیم فوتسال ملی حفاری که از فصل گذشته تاکنون مطالبات خود را دریافت نکرده اند و از نظر مالی در وضعیت بسیار بدی قرار دارند، با پایان یافتن نیم فصل نخست لیگ برتر کشور در تمرینات تیم شرکت نکردند.

بازیکنان ملی حفاری که پس از ۱۱ ماه بی پولی، مشکلات مالی دیگر برای آن ها قابل تحمل نیست، عنوان کرده اند تا مطالبات شان پرداخت نشود، در تمرین این تیم حضور پیدا نخواهند کرد.

برخی از بازیکنان ملی حفاری که به شرایط موجود بسیار گله مند هستند، در گفت و گو با ایسنا تاکید داشتند که حتی به دلیل عدم پرداخت مطالباتشان قادر به خرید کفش مخصوص برای بازی در سالن نیستند. وضعیتی که در شان یک بازیکن و تیم لیگ برتری نیست.

به نظر می رسد دلیل اصلی عدم نتیجه گیری تیم فوتسال ملی حفاری از فصل گذشته تاکنون، مشکلات مالی بازیکنان این تیم است که تمرکز را از این بازیکنان در زمین بازی گرفته است.

بازیکنان ملی حفاری، تنها بازیکنان لیگ برتر هستند که علاوه بر فصل قبل، حتی ریالی از مبلغ قرارداد این فصل خود را دریافت نکرده اند.

باید دید امروز (دوشنبه) پس از سه روز تمرین نکردن تیم ملی حفاری، آن هم در حالی که نیم فصل دوم شروع شده است، بالاخره پول به حساب بازیکنان واریز می شود و بازیکنان به تمرین بر می گردند یا این اعتصاب ادامه خواهد داشت.

, , ,