انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۳:۴۴ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

افتتاح چند پروژه ورزشی در خوزستان با حضور وزیر ورزش

افتتاح چند پروژه ورزشی در خوزستان با حضور وزیر ورزش انتخاب خوزستان؛ به گزارش ایسنا مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان از افتتاح چند پروژه ورزشی به صورت ویدئو کنفرانس با حضور وزیر ورزش خبر داد. افشین حیدری با اعلام این خبر در مجمع انتخاب رییس هیات شمشیربازی خوزستان، اظهار کرد: اهدای تجهیزات ورزشی به ۷۰ خانه […]

افتتاح چند پروژه ورزشی در خوزستان با حضور وزیر ورزش

انتخاب خوزستان؛ به گزارش ایسنا مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان از افتتاح چند پروژه ورزشی به صورت ویدئو کنفرانس با حضور وزیر ورزش خبر داد.

افشین حیدری با اعلام این خبر در مجمع انتخاب رییس هیات شمشیربازی خوزستان، اظهار کرد: اهدای تجهیزات ورزشی به ۷۰ خانه ورزش روستایی که در کشور بی‌سابقه است و همچنین افتتاح خانه بوکس، هفته آینده به صورت ویدئوکنفرانس و با حضور ورزیر ورزش انجام خواهد شد. همچنین در این مراسم احتمالا حضور یکی از معاونان وزیر ورزش را در استان خواهیم داشت.

وی با اشاره به افتتاح بزرگترین باشگاه خصوصی در جنوب غرب کشور، عنوان کرد: مجموعه ورزشی بانوان اهواز با زیربنای ۵ هزار مترمربع که کاری بسیار خاص است نیز به افتتاح خواهد رسید.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان خاطر نشان کرد: تا پایان سال، چندین افتتاحیه دیگر خواهیم داشت اما در کنار همه این‌ موارد، تامین اعتبار ۱۱۵ زمین چمن مصنوعی به مبلغ ۲۰ میلیارد تومان که یک اتفاق تاریخی در خوزستان و کشور محسوب می‌شود، انجام شد که مناقصه آن نیز تا هفته آینده انجام می‌شود.

وی بیان کرد: در کنار تمام این موارد، با پیگیری که از طریق سلطانی‌فر وزیر ورزش، زنگنه وزیر نفت و شریعتی استاندار خوزستان صورت گرفت، مشکلات تیم‌های نفتی خوزستان نیز حل شد و این تیم‌ها برای فعالیت در لیگ امسال مشکلی نخواهند داشت.

, , ,