انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۵۵ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

انتصاب جدید در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

انتخاب خوزستان به گزارش وب دا خوزستان، دکتر سید محمد علوی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز طی ابلاغی، جناب آقای دکتر آرش یلالی را به سمت ” سرپرست مرکز بهداشت شرق اهواز ” منصوب نمود. در متن این ابلاغ آمده است: جناب آقای دکتر آرش یلالی با سلام و احترام؛ نظر به […]

انتخاب خوزستان به گزارش وب دا خوزستان، دکتر سید محمد علوی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز طی ابلاغی، جناب آقای دکتر آرش یلالی را به سمت ” سرپرست مرکز بهداشت شرق اهواز ” منصوب نمود.

در متن این ابلاغ آمده است:

جناب آقای دکتر آرش یلالی

با سلام و احترام؛

نظر به مراتب تعهد دانش و تجارب ارزنده علمی و اجرایی جنابعالی در دانشگاه به موجب این ابلاغ به عنوان ” سرپرست مرکز بهداشت شرق اهواز ” منصوب می‌شوید.

انتظار دارد در نهایت اهتمام و بر اساس اهداف، سیاست‌ها و برنامه‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سایر اسناد بالادستی، در راستای رفع نیازها و مشکلات، با بهره مندی و جلب مشارکت اساتید، محققان و کارشناسان و دانشجویان محترم و همچنین با همفکری و همدلی سایر مدیران دانشگاه با یاری خداوند منان در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) در جهت پیشرفت و اعتلای سلامت جامعه اسلامی گام‌های موثری بردارید.

توفیق هرچه بیشتر جنابعالی در راه خدمت به مردم شریف و بزرگوار ایران اسلامی و خوزستان قهرمان از خداوند بزرگ خواستارم.

دکتر سید محمدعلوی
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

گفتنی است پیش از این دکتر احمد مشکورنیا عهده دار این مسئولیت بوده است.