انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۵:۵۴ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

«او یک هنرمند بود» راهی جشنواره‌های خارجی می‌شود

«او یک هنرمند بود» به تهیه کنندگی فریده خادم‌الحسینی (خادم) و کارگردانی مشترک خادم‌الحسینی و داریوش قاسمی، به تولید رسید و برنامه‌ریزی در جهت حضور در جشنواره‌های خارجی و داخلی ادامه دارد. انتخاب خوزستان به گزارش روابط عمومی پروژه، در او یک هنرمند بود که فیلمنامه آن را داریوش قاسمی به رشته تحریر درآورده، محمد […]

«او یک هنرمند بود» به تهیه کنندگی فریده خادم‌الحسینی (خادم) و کارگردانی مشترک خادم‌الحسینی و داریوش قاسمی، به تولید رسید و برنامه‌ریزی در جهت حضور در جشنواره‌های خارجی و داخلی ادامه دارد.

انتخاب خوزستان به گزارش روابط عمومی پروژه، در او یک هنرمند بود که فیلمنامه آن را داریوش قاسمی به رشته تحریر درآورده، محمد نیک‌بخت، داریوش قاسمی، آرش نظری، فاطمه خادم الحسینی و هانیه آرمیده ایفای نقش کرده‌اند.

داستان فیلم که ابوالفضل حاجب فیلمبرداری آن و امیرمهدی عطار نیز صدابرداری را برعهده داشته، راجع هنرمندی به نام پیمان است که برای حرفه خود رنج و زحمات فراوان کشیده اما به خواسته خود نرسیده و گویی به ته خط رسیده است.

در این فیلم می‌بینم که هنر می‌تواند گاهی نقطه اوج باشد و گاهی نیز…

دیگر عوامل این کار عبارتند از: جانشین تهیه کننده و مدیر روابط عمومی: گیتی شاکری، دستیار کارگردان و برنامه ریز: امیرحسین کاظم‌دخت، مدیر تولید: امین بخشی گریم: یاسمن زلقی، طراح لباس: محدثه دولت‌خواه، عکاس: فاطمه خادم‌الحسینی و مشاور رسانه‌ای: امیر خانزاده.

این فیلم هم‌اکنون در مرحله تدوین نهایی برای ارسال به جشنواره‌های داخلی و خارجی است.

,