انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۲:۴۸ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

ایران با پرتاب ماهواره نور ۳ خواب را از چشم دشمنان ربوده است

فرمانده قرارگاه منطقه ای کربلا گفت:ایران با پرتاب ماهواره نور ۳ و رونمایی از موشک هایپرسونیک مافوق صوت خواب را از چشم دشمنان ربوده است و دشمن رسوا شده بخوبی می داند که اینها تازه ابتدای کار است.

ایران با پرتاب ماهواره نور ۳ خواب را از چشم دشمنان ربوده است

سردار سرتیپ پاسدار احمد خادم سیدالشهدا فرمانده قرارگاه منطقه ای کربلا با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و سالروز تجلیل از شهدا و ایثارگران به ویژه خطه ی دلاورپرور دشت آزادگان اظهار کرد: بنابر پیام نورانی و مبارک رهبر عزیزمان بمناسبت هفته دفاع مقدس، باید پیام شهدا را بدرستی بشنویم.

وی افزود: در شهریور سال ۵۸، سران استکبار عالم با حمایت همه جانبه و تجهیز و تسلیح حزب بعث ، عشایر ما از پیر و جوان و کودک و مرد و زن را به خاک و خون کشیدند و حالا هم بعد از گذشت ۴۴ سال در تبلیغات منفی ماهواره ای و مجازی و دروغ های رسانه ای خود، میخواهند نگذارند پیام شهدا به نسل‌های آینده منتقل شود.

خادم سیدالشهدا با بیان روایتی از امام علی علیه السلام ادامه داد : پیام شهدا عفت و پاکدامنی و انسانیت است و اجر مجاهد فی سبیل‌الله از فرد عفیفی که قادر به گناه باشد بیشتر نیست.

وی افزود: جغرافیای خوزستان و دشت آزادگان، تا ابد یادگار جانفشانی های مردم غیور و رزمندگان اسلام است.

 خادم سیدالشهدا در بخش دیگری از سخنانش به فلسفه شکل گیری سپاه پاسداران پرداخت و بیان داشت: در تاریخ جنگهای کلاسیک امروزی ، شبیه کاری که در دوران دفاع مقدس بود انجام نشده بود و آن هم اداره جنگ توسط مردم بود.

وی افزود: افتخار تشکیل بسیج از اوایل جنگ تحمیلی، برکتی بود که با هدایت امام راحل ، نصیب ما شد و سپاه و مردم از ابتدای انقلاب دوش به دوش یکدیگر بودند و این همراهی و همدلی امروز در عرصه های مختلف ادامه دارد.

 خادم سیدالشهدا در بخش پایان سخنانش با یادآوری حضور قاطع و شبانه‌ روزی پاسداران نیروی زمینی سپاه در مرزهای اقصی نقاط کشور ابراز داشت : اگر در ابتدای جنگ به سیم خاردار اجنبی نیازمند بودیم اما به برکت خون مطهر شهدا و رهبری حضرت امام خامنه ای مدظله العالی و دانشمندان جوانمان که از دل همین مردم برخواستند با پرتاب ماهواره نور ۳ و رونمایی از موشک هایپرسونیک مافوق صوت خواب را از چشم دشمنان ربوده است و دشمن رسوا شده بخوبی می داند که اینها تازه ابتدای کار است.