انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۷:۵۸ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

برترین‌های مچ‌اندازی بانوان خوزستان معرفی شدند

برترین‌های مچ‌اندازی بانوان خوزستان معرفی شدند انتخاب خوزستان تیم‌های برتر رقابت‌های مچ‌اندازی بانوان خوزستان “یادواره شهدای سلامت” مشخص شدند. اردوان قاسمی رییس هیات بدنسازی و پرورش‌اندام خوزستان در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: مسابقات قهرمانی باشگاه‌های استان در بخش بانوان، سوم تیرماه در دو بخش راست دست و چپ دست با حضور ۵۵ شرکت‌کننده از […]

برترین‌های مچ‌اندازی بانوان خوزستان معرفی شدند

برترین‌های مچ‌اندازی بانوان خوزستان معرفی شدند

انتخاب خوزستان تیم‌های برتر رقابت‌های مچ‌اندازی بانوان خوزستان “یادواره شهدای سلامت” مشخص شدند.

اردوان قاسمی رییس هیات بدنسازی و پرورش‌اندام خوزستان در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: مسابقات قهرمانی باشگاه‌های استان در بخش بانوان، سوم تیرماه در دو بخش راست دست و چپ دست با حضور ۵۵ شرکت‌کننده از شهرهای اهواز، اندیمشک، گتوند، دزفول، امیدیه، جایزان، آبادان و ماهشهر در اهواز برگزار شد.

وی با بیان اینکه مسابقات در رده‌های سنی جوانان و بزرگسالان و در بخش نوجوانان برای استعدادیابی از علاقه‌مندان برگزار شد، عنوان کرد: در کلاس راست دست، اهواز به قهرمانی رسید، امیدیه و گتوند عنوان دوم را به صورت مشترک کسب کردند و آبادان مقام سوم را به دست آورد. همچنین در کلاس چپ دست، تیم‌های اهواز، امیدیه و گتوند به ترتیب اول تا سوم شدند.

رییس هیات بدنسازی و پرورش‌اندام خوزستان با اشاره به سطح خوب مسابقات، گفت: این رقابت‌ها برای حمایت از ورزشکاران به صورت رایگان برگزار شد. همچنین در حاشیه این مسابقات، از قهرمانان کشوری مچ‌اندازی بانوان با اهدای جوایزی تقدیر شد.

مرجع؛ ایسنا

, , ,