انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۳:۳۲ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

برخورد قضایی با عوامل تیراندازی در مراسم شهرستان ایذه تشدید شده است

 دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ایذه گفت: برخورد با عوامل تیراندازی در مراسم و دارندگان سلاح غیرمجاز به دنبال اعلام نارضایتی مردم در این شهرستان افزایش یافته است.

برخورد قضایی با عوامل تیراندازی در مراسم شهرستان ایذه تشدید شده است

به گزارش انتخاب خوزستان به نقل از روابط عمومی دادگستری خوزستان، باقر آرامش روز دوشنبه در این خصوص بیان کرد: به ‌دنبال تیراندازی‌های متعدد در مراسم عزا و شادی این شهرستان و اعلام نارضایتی مردم از این شرایط ، موضوع در دستور کار این دادسرا قرار گرفت.

وی با بیان اینکه آرامش و امنیت مردم خط قرمز دستگاه قضا است ادامه داد: هرگونه تیراندازی در مراسم جرم محسوب می‌شود و با افراد دخیل در این جرم به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم، قاطعانه و در چارچوب قانون برخورد خواهد شد.

آرامش گفت: در این راستا، با تشدید نظارت بر برگزاری مراسم در این شهرستان، در یک هفته اخیر یک نفر که در مراسم ازدواج اقدام به تیراندازی کرده بود، بازداشت و روانه زندان شد.

پیش از این رییس کل دادگستری خوزستان از تشکیل شعب ویژه‌ رسیدگی به جرایم مرتبط با استفاده از سلاح گرم در مراسم مختلف و درگیری‌ها خبر داد.

ورود دادستان بهبهان به موضوع کمبود معلم روستای قلعه گلاب این شهرستان

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهبهان تصریح کرد: به دنبال اعتراض اهالی روستای قلعه گلاب این شهرستان نسبت به کمبود معلم، یک آموزگار به مدرسه این روستا اضافه شد.

محمد ضیائی اظهار کرد: هفته گذشته افرادی با مسدود کردن درب ورودی اداره آموزش و پرورش این شهرستان و جلوگیری از ورود کارکنان نسبت به کمبود معلم در روستای قلعه گلاب، اعتراض کردند که با حضور دادستان و آرام کردن معترضان، کارمندان در محل کار خود مستقر شدند.

وی ادامه داد: باتوجه به هماهنگ نکردن معترضان با دادسرا، ایجاد اخلال در نظم عمومی و ممانعت از حضور کارمندان در محل کار، در چارچوب قانون با آنان برخورد شد.

به گزارش ایرنا، پیش از این مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان از کمبود هشت هزار معلم در استان خبر داده بود.