انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۲۳:۳۷ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

برنامه های توسعه شهری با حرکت جهادی محقق می شوند/ گره ای که با دست باز می شود را به دندان نکشانیم

یک فعال اجتماعی مطرح کرد: برنامه های توسعه شهری با حرکت جهادی محقق می شوند/ گره ای که با دست باز می شود را به دندان نکشانیم سمیرا جلیلى گفت: شعار دادن هنر نیست، اقدام و عمل مهم است، نباید مردم این شهر همچنان شاهد در صف تحقق ماندن خواسته های ناچیز و به حق […]

یک فعال اجتماعی مطرح کرد:

برنامه های توسعه شهری با حرکت جهادی محقق می شوند/ گره ای که با دست باز می شود را به دندان نکشانیم

سمیرا جلیلى گفت: شعار دادن هنر نیست، اقدام و عمل مهم است، نباید مردم این شهر همچنان شاهد در صف تحقق ماندن خواسته های ناچیز و به حق خود باشند.

سمیرا جلیلی فعال اجتماعی خوزستان تحقق توسعه شهری را با ورود جوانان و استفاده از نقطه نظرات آنها اعلام کرد و گفت: جوانان عامل رونق کار و فعالیت در هر جامعه‌ای هستند و استفاده از انگیزه و فکر آنان می‌تواند موتور محرکه توسعه و پیشرفت باشد.

وی افزود: استفاده از نقطه نظرات کارشناسان در بحث گسترش فرهنگ و پر رنگ تر شدن خدمات شهری نوید پیشرفت و اندیشه های نو خواهد بود.

جلیلى از خوزستان به عنوان شهری با قدمت دیرینه یاد کرد و گفت: استانی که قلب تپنده اقتصاد کشور است، امروز بیش از پیش مورد بی توجهی قرار گرفته و با مشکلات بسیاری از جمله آلودگی آب‌وهوا، سیستم نامناسب فاضلاب شهری و … دست و پنجه نرم می‌کند.

این فعال گروه هاى جهادی با بیان اینکه تعامل و تفکر جوهره اصلی توسعه شهری است، تاکید کرد: باید عاقلانه، هوشیارانه، خردمندانه و مدبرانه بر رفع معضلات چاره اندیشی و گام برداشت.

وی پایان ناملایمات و معضلات کلانشهر اهواز را به شرط تعامل، اتحاد و عزمی راسخ اعلام کرد و گفت: شعار دادن هنر نیست، اقدام و عمل مهم است، نباید مردم این شهر همچنان شاهد در صف تحقق ماندن خواسته های ناچیز و به حق خود باشند.

سمیرا جلیلى تصریح کرد: از اهواز به عنوان صنعت مادر یاد می شود اما کسی مادرانه دلسوز مردمش نیست، مردمی که تنها سهمشان سیاه شدن ریه و تنگ شدن نفسشان ناشی از آلودگی هواست.

وی از جای خالی المان های مربوط به شهر اهواز خبر داد و گفت: نبود ذوق و سلیقه در نصب المان های شهری و عدم پرداختن مدیران مسئول شهری و متولیان امر به آن گونه که لازم است جای سوال دارد.

این فعال اجتماعی گفت: نبود دروازه و المان در ورودی شهر اهواز از مسایل مهمی است که باید به آن توجه داشت، چرا که نماد هر شهر یک المان شهری است.

وی در پایان تاکید کرد: با گسترش فرهنگ و آموزش های لازم و تقویت روحیه مطالبه گری می توان در برابر سومدیریت ها ایستاد و باید به گونه‌ای تلاش کرد تا گره ای که با دست باز می شود را کور تر نکنیم.

 

ثبت خبر؛ عماد صالحوند

, ,