انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۶:۴۰ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

بیش از پنج هزار تن مرغ منجمد در بازار خوزستان توزیع شد

مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان گفت: از ابتدای سال تاکنون بیش از پنج هزار تن مرغ منجمد در بازار خوزستان توزیع شد. به گزارش انتخاب خوزستان، حمید بدوی مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به توزیع مرغ منجمد در بازار خوزستان اظهار کرد: از ابتدای فروردین ماه امسال تاکنون به […]

مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان گفت: از ابتدای سال تاکنون بیش از پنج هزار تن مرغ منجمد در بازار خوزستان توزیع شد.

بیش از پنج هزار تن مرغ منجمد در بازار خوزستان توزیع شد

به گزارش انتخاب خوزستان، حمید بدوی مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به توزیع مرغ منجمد در بازار خوزستان اظهار کرد: از ابتدای فروردین ماه امسال تاکنون به منظور تنظیم بازار و کنترل قیمت و تامین نیاز مردم توزیع مرغ منجمد در شهرهای مختلف استان در حال انجام است.

وی در ادامه بیان کرد: براین اساس تاکنون بیش از ۵ هزار تن مرغ منجمد در بازار خوزستان توزیع شد که این میزان مرغ توسط پشتیبانی امور دام استان به سازمان جهاد کشاورزی خوزستان برای توزیع تحویل داده شده است  .

مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان تصریح کرد: توزیع و عرضه مرغ منجمد در بازار استان تا پایان نوسان قیمت مرغ بدون وقفه ادامه دارد.

وی در همین ارتباط تاکید کرد: مرغ منجمد به اندازه کافی در انبارهای خوزستان ذخیره‌سازی شده است.

بدوی در پایان سخنان خود عنوان کرد: این میزان مرغ منجمد با قیمت مصوب هر کیلوگرم ۴۳ هزار تومان در بازار استان عرضه شده است.