انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۸:۳۵ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

بیش از ۳ هزار راننده درون و برون شهری خوزستان وام کرونا دریافت کردند

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان: بیش از ۳ هزار راننده درون و برون شهری خوزستان وام کرونا دریافت کردند ​انتخاب خوزستان : مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: تاکنون بیش از ۳ هزار راننده درون و برون شهری استان وام ۶ میلیون تومانی کرونا دریافت کردند. به […]

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان:

بیش از ۳ هزار راننده درون و برون شهری خوزستان وام کرونا دریافت کردند

​انتخاب خوزستان : مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: تاکنون بیش از ۳ هزار راننده درون و برون شهری استان وام ۶ میلیون تومانی کرونا دریافت کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان، غلامباس بهرامی نیا اظهار کرد: ۹ هزار و ۹۶۰ نفر راننده درون و برون شهری استان برای دریافت وام ۶ میلیون تومانی در سامانه کارا ثبت نام کردند که پرونده ۵ هزار و ۹۰۳ نفر در حال بررسی توسط بانک هاست و از این تعداد تاکنون ۳هزار و ۸۱۴ راننده موفق به دریافت وام شدند.

وی با بیان اینکه پرونده دیگر متقاضیان در مراحل اداری بانک ها قرار دارد، افزود: سهم تسهیلات درخواستی برای ۹ هزار و ۹۶۰ راننده درون و برون شهری خوزستان، ۵۹۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان در حوزه ثبت نام شرکت های مسافربری برای دریافت وام ۱۲ میلیونی کرونا نیز بیان کرد: این استان از ۱۶۰ شرکت مسافربری برخوردار است که از این تعداد ۳۸ شرکت با مجموع ۲۱۶ نفر نیروی بیمه شده، درخواست دریافت وام خود را در سامانه کارا ثبت کرده اند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان  ادامه داد: سهم شرکت های مسافربری استان برای دریافت وام ۱۲ میلیونی، ۲۵ میلیارد و ۹۲۰ میلیون ریال است.​ح

, , ,