انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۶:۵۹ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

تداوم تلاش ها در راستای ایجاد عدالت آموزشی در استان خوزستان خوزستان از پیشرانان افتتاح پروژه های مدرسه سازی در سال ۱۴۰۲

خوزستان از پیشرانان افتتاح پروژه های مدرسه سازی در سال ۱۴۰۲   انتخاب خوزستان به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان خوزستان: محمد سعیدی پور در گفتگو با روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان در خصوص پروژه های تکمیل شده در ۶ ماه دوم سال ۱۴۰۲ اظهار داشت : ۳۹ مدرسه در […]

خوزستان از پیشرانان افتتاح پروژه های مدرسه سازی در سال ۱۴۰۲

 

انتخاب خوزستان به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان خوزستان: محمد سعیدی پور در گفتگو با روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان در خصوص پروژه های تکمیل شده در ۶ ماه دوم سال ۱۴۰۲ اظهار داشت : ۳۹ مدرسه در استان خوزستان با همت و تلاش جهادی همه خدمت گذاران مردم در اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان خوزستان تکمیل و اماده بهره برداری هستند .

مدیر کل نوسازی در ادامه با تاکید بر ایجاد افزایش فضای اموزشی استاندارد در استان عنوان کرد : با بهره برداری از این پروژه ها ۱۷۷ کلاس درس به سرانه فضای آموزشی استان خوزستان افزوده میشود .

محمد سعیدی پور در ادامه خاطر نشان کرد: زیر بنای این پروژه ها ۱۷ هزار متر مربع است وی در خصوص پروژه های تحویلی در ۶ ماه نخست سال نیز گفت : افتتاح ۱۳۹ پروژه با ۵۲۳ کلاس درس قدم بسیار مهم و ارزشمند است که برای آینده سازان کشورمان برداشته شده است.

مدیر کل نوسازی مدارس استان خوزستان همچنین گفت : پروژه های افتتاح شده در سال ۱۴۰۲ با اولویت استاندارد سازی فضاهای آموزشی در مناطق عشایری و روستایی میباشد .
سعیدی پور در خصوص برچیدن مدارس سنگی که یکی از اهداف اداره کل نوسازی مدارس استان است نیز عنوان کرد : در نیمه دوم امسال ۴۷ کلاس سنگی در راستای ایجاد عدالت آموزشی در استان حذف و کلاس درس استاندارد و تجهیز شده در اختیار دانش آموزان قرار گرفته است.

این مقام مسئول با اشاره به اهمیت ساخت مدرسه و لزوم ایجاد فضای مناسب توام با آرامش برای کودکان اسنثنایی اظهار داشت: ساخت ۵ مدرسه با ۴۰ کلاس درس برای دانش آموزان استثنایی در سراسر استان یک دستاورد مهم است که در چندین سال اخیر بی سابقه بوده است .

در پایان محمد سعیدی پور مدیر کل نوسازی مدارس استان خوزستان با قدر دانی از خیرین مدرسه ساز که همیشه یار و همراه بودند تا لبخند شادی بر لب دانش آموزان نقش ببند گفت :سال ۱۴۰۲ در مجموع خوزستان با تحویل ۱۷۸ مدرسه با ۷۰۰ کلاس درس و زیر بنای بالغ بر ۶۲ هزار متر مربع توانسته در امر مهم مدرسه سازی جزء برترین و شاخص ترین استانها در کشور ثبت شود .

, ,