انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۸:۵۳ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

تشریح برنامه‌های سفر رییس مجلس به خوزستان

انتخاب خوزستان؛ رئیس مجمع نمایندگان خوزستان جزییات سفر چهار روزه رئیس مجلس شورای اسلامی به خوزستان را تشریح کرد. سید کریم حسینی امروز، دوشنبه ۱۰ شهریورماه در نشست خبری که در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: دکتر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی از فردا سه‌شنبه ۱۱ شهریورماه و از فرودگاه آبادان به منظور سفری چهار […]

انتخاب خوزستان؛ رئیس مجمع نمایندگان خوزستان جزییات سفر چهار روزه رئیس مجلس شورای اسلامی به خوزستان را تشریح کرد.

سید کریم حسینی امروز، دوشنبه ۱۰ شهریورماه در نشست خبری که در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: دکتر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی از فردا سه‌شنبه ۱۱ شهریورماه و از فرودگاه آبادان به منظور سفری چهار روزه وارد خوزستان می شود.

وی افزود: آقای قالیباف قرار است در برنامه سفر خود به خوزستان در همه ۱۴ حوزه انتخابیه حضور پیدا کند و در هر حوزه از یک یا چند شهر و روستا بازدید کند اما در هیچکدام از سفرها دیدار مردمی نخواهد داشت و سفرها صرفا کاری خواهد بود.

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان تصریح کرد: رئیس مجلس شورای اسلامی در روز اول سفر خود به خوزستان از شهرستان آبادان، خرمشهر، شادگان و ماهشهر دیدن می کند. در روز دوم سفر به امیدیه، بهبهان، رامهرمز، ایذه و مسجدسلیمان و روز سوم به شوشتر، اندیمشک، احمد فداله و شوش سفر می کند و در روز چهارم سفر خود به خوزستان در اهواز و سوسنگرد حضور می یابد.

حسینی بیان کرد: از ماه اول شروع به کار مجلس از رییس مجلس درخواست داشتیم تا به خوزستان سفر کند و ایشان به جهت دعوت مجمع نمایندگان به خوزستان سفر می کند و امیدواریم از ظرفیت وی در جهت پیگیری مشکلات استان و جذب امکانات استفاده کنیم.

وی افزود: از یک ماه گذشته هیات ویژه ای از سوی دکتر قالیباف در شهرهای مختلف خوزستان حضور داشتند و رئیس مجلس با مطالعه و آگاهی کامل قبلی به خوزستان می آید.

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: اولویت هایی که در سفر آقای قالیباف مورد بررسی قرار می گیرند، بحث های آب، فاضلاب، انتقال آب، کشاورزی و طرح ۵۵۰ هزار هکتاری مقام معظم رهبری است. همچنین مسایل اشتغال و صنایع استان به ویژه در حوزه نفت و فولاد بررسی خواهند شد.

حسینی ادامه داد: در این سفر بحث راه های اصلی و روستایی، ریلی، بنادر استان و بحث محیط زیست و حق آبه رودخانه ها و تالاب ها به صورت جدی بررسی و پیگیری خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: عزم و اراده رییس مجلس بر این است تا مشکلات خوزستان مرتفع شود و امیدواریم چنین مساله ای محقق شود.

, ,