انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۴۰ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

تصادف جان سه خوزستانی دیگر را گرفت

سخنگوی مرکز اورژانس ۱۱۵ دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: سه نفر مرد در تصادفات رانندگی در استان خوزستان جان خود را از دست دادند و ۲ نفر دیگر مصدوم شدند.

تصادف جان سه خوزستانی دیگر را گرفت

به گزارش انتخاب خوزستان عارف شرهانی اصل سخنگوی مرکز اورژانس ۱۱۵ دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز امروز جمع خبرنگاران اظهار کرد: سه نفر مرد در ۲ سانحه رانندگی بامداد امروز شنبه در استان جان خود را از دست دادند و ۲ نفر دیگر مصدوم شدند.

وی درباره جزییات این ۲ حادثه رانندگی در خوزستان بیان کرد: سه خودروی تیگو هفت، سایپا و پراید وانت در جاده هندیجان به ماهشهر با یکدیگر برخورد کردند که در این سانحه ۲ نفر مرد ۳۶ و ۲۴ ساله جان خود را از دست دادند.

سخنگوی مرکز اورژانس ۱۱۵ دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز عنوان کرد: اجساد این افراد توسط آمبولانس به بیمارستان هندیجان منتقل شد.

شرهانی اصل گفت: همچنین بر اثر انحراف یک دستگاه خودروی تیبا در جاده شوش به الوان یک مرد ۲۲ ساله جان خود را از دست داد. همچنین ۲ نفر مصدوم این حادثه نیز به بیمارستان شوش اعزام شدند.

صبح امروز رئیس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی شهرستان ایذه هم گفته بود در ۱۲ ساعت گذشته تاکنون وقوع سوانح رانندگی در محورهای مواصلاتی ایذه باعث کشته شدن ۲ نفر و مجروحیت ۱۰ نفر شد.

پایان پیام/