انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۱:۰۴ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

تنها ۱۵ درصد تخت‌های اختصاص داده شده به کودکان مبتلا به کرونا خالی است

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: ۸۵ درصد تخت‌های اختصاص داده شده به کودکان کرونایی در خوزستان اشغال شده است. به گزارش انتخاب خوزستان حبیب حی بر معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در هفته گذشته نسبت به هفته قبل از آن تعداد بیماران […]

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: ۸۵ درصد تخت‌های اختصاص داده شده به کودکان کرونایی در خوزستان اشغال شده است.

تنها ۱۵ درصد تخت‌های اختصاص داده شده به کودکان مبتلا به کرونا خالی است

به گزارش انتخاب خوزستان حبیب حی بر معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در هفته گذشته نسبت به هفته قبل از آن تعداد بیماران سرپایی مراجعه‌کننده به بیمارستان‌های خوزستان ۹ درصد و میزان بستری‌ها با علائم ابتلا به کرونا سه درصد افزایش داشته است.

وی افزود: در حال حاضر ۲۴ درصد تخت‌های اختصاص داده شده به بیماران بزرگسال و ۸۵ درصد تخت‌های اختصاص داده شده به کودکان مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های خوزستان اشغال هستند.

گفتنی است روز گذشته معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور از مراجعه هفت هزار کودک دارای علائم تنفسی به مراکز درمانی طی بازه زمانی ۱۵ تا ۲۶ آذر ماه خبر داد.

همچنین به گفته وی یک هزار و ۱۰۰ کودک مبتلا به عفونت تنفسی در بیمارستان‌های خوزستان بستری شدند.