انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۵:۰۹ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

توزیع تجهیزات وزنه‌برداری بین هیات‌های شهرستانی

مدیرکل ورزش خوزستان خبر داد توزیع تجهیزات وزنه‌برداری بین هیات‌های شهرستانی انتخاب خوزستان مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان از توزیع تجهیزات وزنه برداری میان تمام هیات های شهرستانی این رشته خبر داد. افشین حیدری اظهارکرد: باتوجه به بازدید از اماکن ورزشی رشته وزنه برداری در سراسر استان و کمبود لوازم وزنه برداری، طی هماهنگی های صورت […]

مدیرکل ورزش خوزستان خبر داد

توزیع تجهیزات وزنه‌برداری بین هیات‌های شهرستانی

انتخاب خوزستان مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان از توزیع تجهیزات وزنه برداری میان تمام هیات های شهرستانی این رشته خبر داد.

افشین حیدری اظهارکرد: باتوجه به بازدید از اماکن ورزشی رشته وزنه برداری در سراسر استان و کمبود لوازم وزنه برداری، طی هماهنگی های صورت گرفته برای تمام شهرستان های استان تجهیزات وزنه برداری اعم از تخته، صفحه و هالتر خریداری شده است که بعد از پایان زمان اعمال محدودیت های کرونایی طی مراسمی توزیع خواهد شد.

وی بیان کرد: این اقدامات جهت رشد و گسترش هر چه بیشتر این رشته المپیکی و پرطرفدار در استان خوزستان است.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان همچنین درباره افتتاح خانه بوکس، عنوان کرد: این خانه دارای سالن بدنسازی و خوابگاه ورزشی است و با افتتاح این خانه، بوکس خوزستان صاحب یک مکان مناسب خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به تعویق در برگزاری مراسم افتتاح چند پروژه ورزشی در اهواز، گفت: قرار بود، این مراسم امروز (پنجشنبه) با حضور یکی از معاونان وزیر ورزش برگزار شود که به دلیل محدودیت های کرونایی به زمان دیگری موکول شد.

, , ,