انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۲:۱۹ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

ثبت بیش از ۵۱۶ پروژه در سامانه جامع مدیریت پروژه‌های عمرانی

ثبت بیش از ۵۱۶ پروژه در سامانه جامع مدیریت پروژه‌های عمرانی   ​مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از ثبت بیش از ۵۱۶ پروژه در سامانه جامع مدیریت پروژه‌های عمرانی توسط این اداره کل خبر داد. انتخاب خوزستان به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان، […]

ثبت بیش از ۵۱۶ پروژه در سامانه جامع مدیریت پروژه‌های عمرانی

 

​مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از ثبت بیش از ۵۱۶ پروژه در سامانه جامع مدیریت پروژه‌های عمرانی توسط این اداره کل خبر داد.

انتخاب خوزستان به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان، غلامعباس بهرامی نیا اظهار کرد: سامانه جامع مدیریت پروژه‌های عمرانی “شهاب تدکار” را با هدف ثبت اطلاعات مربوط به پروژه‌های عمرانی، مدیریت پروژه‌های ثبت شده، پایش پیشرفت پروژه‌های عمرانی و دسترسی آسان به اطلاعات و مستندات آن ها از سال ۹۵ راه اندازی شد.

وی افزود: در حال حاضر بالغ بر ۲ هزار ۵۰۰ پروژه در سامانه جامع مدیریت پروژه‌های عمرانی «شهاب تدکار» توسط سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ثبت شده و خوزستان بیش از ۵۱۶ پروژه با اعتباری بیش از ۷۲۲ میلیارد تومان را در سامانه بارگذاری کرده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان بیان کرد: سامانه «شهاب تدکار» در جهت تحقق اهداف دولت الکترونیک با امکان دسترسی سریع، لحظه‌ای و دقیق پروژه‌های عمرانی توسط مدیران دستگاه‌های اجرایی، کاربران سازمان، پیمانکاران، ناظران و مشاوران در خصوص ایجاد اطلاعات، ثبت و بایگانی اسناد و کنترل پیشرفت پروژه‌های عمرانی تحت شبکه وب، در سطح کشور راه اندازی شده است و امکان رصد دقیق و لحظه‌ای پروژه‌های عمرانی توسط مدیران دستگاه‌های اجرایی در این سامانه وجود دارد

, ,