انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۳:۰۶ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

جایزه خودرو به مشترکان کم مصرف برق خوزستان

سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان با اشاره به طرح “پویش با انرژی” گفت: این شرکت در راستای تشویق مشترکان به کاهش مصرف برق در فصل گرم سال، به مشترکینی که مصرف برق خود را ۱۵ درصد کاهش دهند، جوایزی نقدی، خودرو و لوازم الکتریکی اهدا می‌کند.

جایزه خودرو به مشترکان کم مصرف برق خوزستان

کامران حدادی روز یکشنبه  با بیان اینکه در فصل تابستان ضروری است که مشترکان برای کاهش مصرف خود تلاش کنند اظهار کرد: طرح “پویش با انرژی” فرصتی برای مشترکان است تا ضمن کمک به حفظ پایداری شبکه برق، از جوایز ارزنده ای نیز بهره مند شوند.

وی بابیان اینکه مشترکان می‌توانند با دانلود و نصب برنامه با انرژی در این طرح شرکت کنند گفت: در این برنامه راهکارهای مختلفی برای کاهش مصرف برق ارائه شده تا مشترکان بتوانند از جوایز نفیس این شرکت بهره‌مند شوند.

حدادی افزود: ماه گذشته ۲ دستگاه خودرو به برندگان خوزستانی تعلق گرفت که برنامه قرعه کشی از شبکه نسیم منتشر شد.

سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان ادامه داد: برای تیرماه نیز سه دستگاه خودرو در نظر گرفته شده که در صورت استقبال مردم و مشترکان از طرح‌های مدیریت مصرف، امکان افرایش جوایز در ماه‌های پیش رو وجود دارد.

وی به شهروندان توصیه کرد: با پیوستن به پویش با انرژی، در صرفه جویی هرچه بیشتر برق و حفظ پایداری شبکه، همراه این شرکت باشند.

بر اساس این گزارش شرکت توزیع نیروی برق خوزستان دارای بیش از یک میلیون و ۱۱۲ هزار مشترک است که از این تعداد ۳۳ درصد مشترکان روستایی هستند.