انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۵:۴۴ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

جنایات صهیونیست‌ها در غزه ماهیت استکبار را آشکار کرد

زعیم حوزه‌های علمیه خوزستان گفت: ظلم‌ها و جنایات رژیم صهیونیستی در غزه ماهیت خبیث استکبار را آشکار کرد.

جنایات صهیونیست‌ها در غزه ماهیت استکبار را آشکار کردبه گزارش انتخاب خوزستان  آیت‌الله سید محمدعلی موسوی‌ جزایری روز شنبه با حضور در آیین راهپیمایی ۱۳ آبان در اهواز با بیان اینکه جنایت‌های اسرائیل با پشتیبانی آمریکا انجام می‌شود اظهار کرد: ما مصمم هستیم در کنار خواهران و برادران فلسطینی با اسرائیل و آمریکا بجنگیم.

وی افزود: هرگاه این موضوع از طرف رهبر معظم انقلاب اسلامی اعلام شود ملت ایران در آمادگی کامل برای جنگ با آمریکا و حمایت و پشتیبانی از مردم مظلوم فلسطینی قرار دارد.

آیت الله موسوی جزایری با اشاره به حضور اقشار مختلف مردمی در راهپیمایی ۱۳ آبان گفت: پیام این راهپیمایی بیعت با رهبری و اعلام مبارزه با استکبار جهانی است.

زعیم حوزه‌های علمیه استان خوزستان مبارزه با استکبار جهانی را از آموزه‌های دین و انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: یکی از بنیان‌های اساسی نظام جمهوری اسلامی مبارزه با استکبار است و به عنوان یک تکلیف شرعی تلقی می‌شود.

وی تاکید کرد: ملت ایران نه تنها با آمریکا به عنوان مظهر استکبار، بلکه با همه گروه‌های پیرو این خط سر ستیز دارد.

آیت‌اله جزایری افزود: اسلام طرفدار مستضعفان است و افراد اهل استکبار، در تقابل با دین اسلام قرار گرفته‌اند.

راهپیمایی ۱۳ آبان در اهواز از ساعت ۹ صبح از فلکه پادادشهر اهواز آغاز شد و تا مقبره آیت‌الله بهبهانی در مسیر اتوبان آیت‌الله بهبهانی ادامه یافت و منوچهر متکی، وزیر سابق امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، سخنران پایانی این مراسم بود.