انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۱:۲۷ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

جهش تولید همراه با رکوردهای جدید

عضو هیئت مدیره شرکت لوله سازی اهواز: جهش تولید همراه با رکوردهای جدید عضو هیئت مدیره شرکت لوله سازی اهواز گفت: در سالی که به شعار رهبر فرزانه با عنوان جهش تولید مزین شده بود توانستیم علارغم تحقق این شعار، رکورهای جدید نیز به ثبت برسانیم. پایگاه خبری انتخاب خوزستان حسام خوش بین‌فر  افزود: شرکت […]

عضو هیئت مدیره شرکت لوله سازی اهواز:

جهش تولید همراه با رکوردهای جدید

عضو هیئت مدیره شرکت لوله سازی اهواز گفت: در سالی که به شعار رهبر فرزانه با عنوان جهش تولید مزین شده بود توانستیم علارغم تحقق این شعار، رکورهای جدید نیز به ثبت برسانیم.

پایگاه خبری انتخاب خوزستان

حسام خوش بین‌فر  افزود: شرکت لوله سازی اهواز طی امسال از نظر متراژ رشد چشمگیری نسبت به پارسال داشت. برای نمونه، رشد تولید کل کارخانه‌ها نسبت به سال ۹۸ ۱۶۶ درصد در ۹ ماه نخست امسال افزایش تولید داشته است.

وی همچنین توضیح داد: تا امروز نیز ۱۷۶ هزار تن تولید لوله داشتیم و پیش بینی می کنیم با همین فرایند، تا پایان سال حدود ۲۲۰ تا ۲۲۵ هزار تن تولید خواهیم داشت.

عضو هیئت مدیره شرکت لوله سازی اهواز اظهار کرد: این رشد و شکوفایی نتیجه کار جمعیِ همه کارکنان دلسوز و کل سیستمِ شرکت لوله سازی اهواز در بخش‌های مختلف بود که به چنین سرانجام خوبی رسید. به همین منظور تحقق جهش تولید را مدیون کارکنانِ تلاشگر و متعهد این شرکت هستیم.

خوش بین فر تاکید کرد: همچنان گوش به فرمان رهبری برای پیشبرد اهداف اقتصادی و صنعتی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم و امیدواریم در این مسیر بتوانیم همراه با همه فعالانِ حوزه‌ی صنعتِ کشور به سوی توسعه‌ی کشور عزیزمان قدم برداریم.

,