انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۱۶:۰۶ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

حمایت ۱۰۰۰ امدادگر هلال احمر خوزستان از مردم غزه+عکس

به منظور همدردی با مردم مظلوم و بی‌دفاع کشور فلسطین اجتماع بزرگ امدادگران و مسئولان جمعیت هلال احمر استان خوزستان در اهواز برگزار شد.

حمایت 1000 امدادگر هلال احمر خوزستان از مردم غزه+عکس

به منظور همدردی با مردم مظلوم و بی‌دفاع کشور فلسطین و محکومیت حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی به زنان و کودکان غزه اجتماع بزرگ امدادگران و مسئولان جمعیت هلال احمر استان خوزستان در اهواز برگزار شد.

در این اجتماع بزرگ که در یادمان سردار سرلشکر شهید علی هاشمی در گلزار شهدای اهواز در جوار تربت پاک سردار هور و همرزمانش برگزار شد بیش ۱۰۰۰ نفر از امدادگران جمعیت هلال احمر استان خوزستان حضور داشتند.

امدادگران جمعیت هلال احمر استان خوزستان با حضوری پرشور در این اجتماع نفرت خود را به جنایتکارانی که این جنایت بزرگ را رقم زدند را اعلام کردند.

شرکت کنندگان در اجتماع بزرگ امدادگران و مسئولان جمعیت هلال احمر استان خوزستان با در دست داشتن پرچم‌های ایران، فلسطین و نیز پلاکاردها و تصلویری از ولی امر مسلمین جهان و رهبران مقاومت، به‌ویژه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین و ساکنان غزه اعلام کردند.

به‌کارگیری بمب‌های خوشه‌ای و فسفری

حجت‌الاسلام سید محمد نبی موسوی‌فرد نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز در اجتماع بزرگ امدادگران و مسئولان جمعیت هلال احمر استان خوزستان اظهار کرد: ایران اسلامی اگر اراده کند، توان تشکیل ارتشی چند میلیون از ۱۷ کشور حوزه مقاومت برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین و مقابله با رژیم صهیونیستی را دارد.

وی در ادامه سخنان خود بیان کرد: ۲ میلیارد مسلمان در دنیا وجود دارد، انتظار می‌رود که واکنش محکم‌تر و بهتری نسبت به جنایت‌های رژیم صهیونیستی داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در خوزستان با انتقاد از رفتار برخی کشورهای سلطه‌گر در دنیا نسبت به ایران اسلامی عنوان کرد: کشورهای سلطه‌گر به خود اجازه انجام هر گونه رفتار ظالمانه‌ای را می‌دهند اما اگر ایران در کنار متحدان خود قرار بگیرد آن را خطری برای حقوق بشر می‌دانند.

وی خاطرنشان کرد: به‌کارگیری بمب‌های خوشه‌ای و فسفری جنایت بر علیه بشریت است که توسط برخی کشورهای ظالم و سلطه‌گر دنیا استفاده می‌شود.

موسوی‌فرد افزود: رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد که در کنار رژِیم صهیونیستی ایستاده است اگر این ایستادن همانند حمایت از عراق، سوریه و افغانستان باشد، تکلیف مشخص است.

فروش تجهیزات نظامی به کشورهای قدرتمند

امام جمعه اهواز با اشاره به افزایش توان و قدرت نظامی ایران به برکت انقلاب اسلامی تصریح کرد: تا پیش از انقلاب اسلامی، کشور فاقد به تولید تجهیزات نظامی نبود اما با وجود جوانان اندیشمند ایران اسلامی امروز کشور قادر به تولید و فروش این تجهیزات به کشورهای قدرتمند دنیا است.

وی در ادامه با اشاره به توجه و رشد جایگاه علمی زنان در کشور گفت: آمار زنان متخصص نسبت به قبل از انقلاب اسلامی با وجود تمام تحریم‌های ظالمانه تا ۳۰ برابر افزایش یافته است.

نماینده ولی فقیه در خوزستان اضافه کرد: دولت مردمی سیزدهم تلاش فراوانی برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور دارد و به‌زودی اثرات آن در کشور مشخص می‌شود.

وی گفت: دولت مردمی سیزدهم با تلاش شبانه‌روزی به دنبال ایجاد رفاه حداکثری برای مردم با وجود تحریم‌های ظالمانه است.

حمله به بیمارستان المعمدانی نقطه سیاه تاریخ بشر

در ادامه برنامه وحید شعبانی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان جنایت‌های ددمنشانه رژیم اشغالگر قدس بر علیه مردم مظلوم فلسطین را محکوم کرد و گفت: اتفاقاتی که امروز در غزه در حال رخ دادن است با قوانین حقوق بشر ناسازگار است.

وی حمله به امدادگران، کادر درمان، خودروهای امدادی و بیمارستان المعمدانی غزه را نقطه کور و سیاه تاریخ بشر خواند و افزود: رژیم صهیونیستی ابتدایی‌ترین مسائل حقوق بشر را نیز رعایت نمی‌کند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان ادامه داد: جمعیت هلال احمر خوزستان همچون دوران دفاع مقدس که در کنار رزمندگان اسلام جهاد کرد امروز نیز در خط مقدم دفاع از مردم مظلوم فلسطین آماده جانفشانی است و این آمادگی را با سردادن شعار هیهات من الذله به گوش جهانیان می‌رساند.