انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۷:۳۸ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

خوزستان غبارآلود می‌شود

 مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: وزش باد و احتمال وقوع گرد و خاک‌های موقتی از بعد از ظهر امروز شنبه برای استان پیش‌بینی می‌شود. به گزارش انتخاب خوزستان به نقل از اداره کل هواشناسی خوزستان محمد سبزه زاری بیان‌کرد: در بررسی نقشه‌های پیش‌یابی از بعداز ظهر امروز تا اواخر روز دوشنبه به ویژه طی فردا وزش باد […]

 مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: وزش باد و احتمال وقوع گرد و خاک‌های موقتی از بعد از ظهر امروز شنبه برای استان پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش انتخاب خوزستان به نقل از اداره کل هواشناسی خوزستان محمد سبزه زاری بیان‌کرد: در بررسی نقشه‌های پیش‌یابی از بعداز ظهر امروز تا اواخر روز دوشنبه به ویژه طی فردا وزش باد به ویژه در مناطق جنوبی، غربی و مرکزی متوسط تا شدید خواهد بود و احتمال وقوع گرد و خاک‌های موقتی طی ساعاتی از روز در این مناطق وجود دارد.

وی افزود: از فردا تا ۲ روز آینده کاهش دما به میزان ۲ تا ۶ درجه سانتیگراد در استان قابل انتظار است و شمال خلیج فارس روزهای یکشنبه تا سه شنبه مواج خواهد بود.

سبزه زاری ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته اهواز با ۴۴.۳ و ایذه با ۱۶.۳ درجه سانتیگراد به ترتیب گرم‌ترین وخنک‌ترین نقاط استان و حداقل دمای اهواز ۲۴.۹ درجه سانتیگراد گزارش شده است.

بر اساس این گزارش اداره کل هواشناسی خوزستان نسبت به وزش باد متوسط در مناطق جنوبی، مرکزی و غربی در روزهای شنبه و دوشنبه و وزش باد متوسط تا شدید در مناطق جنوبی، مرکزی و غربی و احتمال وقوع گرد و غبار موقتی طی ساعاتی از بعدازظهر روز یکشنبه هشدار سطح زرد صادر کرده است.