انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۵۲ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

دستگیری ۳۰۲ سارق در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در اهواز

 فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری ۳۰۲ سارق در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد. به گزارش انتخاب خوزستان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین زلقی در تشریح جزئیات این خبر اظهارکرد: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با هدف نا امن کردن محلات و پاکسازی نقاط آلوده و جرم‌خیز برای مجرمان و […]

 فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری ۳۰۲ سارق در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش انتخاب خوزستان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین زلقی در تشریح جزئیات این خبر اظهارکرد: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با هدف نا امن کردن محلات و پاکسازی نقاط آلوده و جرم‌خیز برای مجرمان و ارتقاء احساس امنیت در بین شهروندان، توسط یگان‌های تخصصی و انتظامی به مدت ۳۰ روز در شهر اهواز عملیاتی شد.

وی افزود: در اجرای این طرح، ماموران پلیس با کار اطلاعاتی و انجام اقدامات تخصصی ۳۰۲ سارق و ۱۲۸ متهم تحت تعقیب شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان اهواز اضافه‌کرد: همچنین در این راستا یک قاچاقچی و هشت خرده فروش موادمخدر دستگیر و ۱۲ معتاد متجاهر جمع‌آوری شدند.

وی تصریح‌کرد: از دستاوردهای این طرح کشف ۳۰۰ فقره انواع سرقت، چهار کیلوگرم انواع موادمخدر، کشف ۴۴ دستگاه موتورسیکلت و ۹ دستگاه خودرو سرقتی و توقیف ۲۲۳ دستگاه خودرو متخلف است.

سرهنگ زلقی با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، خاطرنشان کرد : مشارکت شهروندان در ایجاد امنیت پایدار بسیار اهمیت دارد.