انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۳:۱۴ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

دیدار مدیرعامل شرکت لوله سازى اهواز با نماینده ولی‌فقیه استان خوزستان

دیدارِ دکتر خنیفر با نماینده ولی‌فقیه استان خوزستان دکتر علی خنیفر، مدیر عامل شرکت لوله سازی اهواز با حجت‌الاسلام و المسلمین سیدعبدالنبی موسوی‌فرد نماینده ولی‌فقیه استان خوزستان و امامت جمعه اهواز دیدار و گفت وگو کرد. انتخاب خوزستان به گزارش روابط عمومی شرکت لوله سازی اهواز، در این دیدار مدیر عامل شرکت لوله سازی اهواز […]

دیدارِ دکتر خنیفر با نماینده ولی‌فقیه استان خوزستان

دکتر علی خنیفر، مدیر عامل شرکت لوله سازی اهواز با حجت‌الاسلام و المسلمین سیدعبدالنبی موسوی‌فرد نماینده ولی‌فقیه استان خوزستان و امامت جمعه اهواز دیدار و گفت وگو کرد.

انتخاب خوزستان به گزارش روابط عمومی شرکت لوله سازی اهواز، در این دیدار مدیر عامل شرکت لوله سازی اهواز گزارشی از آخرین وضعیت تولیدی و پروژه‌های این شرکت را به اطلاعِ نماینده ولی فقیه رساند.

حجت‌الاسلام و المسلمین موسوی‌فرد نماینده ولی‌فقیه استان خوزستان و امامت جمعه اهواز نیز وعده داد تا مسائل مربوط به این شرکت را بررسی و پیگیری کند.

گفتنی است، پیش از این نیز، حجت‌الاسلام و المسلمین موسوی‌فرد نماینده ولی‌فقیه استان و امامت جمعه اهواز پس از اقامه نماز با حضور مدیرعامل و دیگر مدیران و کارشناسان شرکت لوله سازی اهواز از فرایند ساخت لوله در این شرکت از نزدیک بازدید کرده بود.

,