انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۲۱:۵۱ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

دیدار منتخب مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی با معاون اجرایی رئیس جمهور

دیدار منتخب مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی با معاون اجرایی رئیس جمهور در این دیدار مقرر شد در خصوص تسریع در روند اجرایی شدن مصوبات سفر آیت الله رئیسی   به شهرستان ایذه طی یکماه آینده  جلسات با وزیران صمت ، نیرو و نفت ادامه پیدا کند. منتخب  مردم ایذه و باغملک در […]

دیدار منتخب مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی با معاون اجرایی رئیس جمهور

در این دیدار مقرر شد در خصوص تسریع در روند اجرایی شدن مصوبات سفر آیت الله رئیسی   به شهرستان ایذه طی یکماه آینده  جلسات با وزیران صمت ، نیرو و نفت ادامه پیدا کند.

منتخب  مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی با معاون اجرایی رئیس جمهور دیدار کرد .

به گزارش انتخاب خوزستان؛ دکتر فرشاد ابراهیم پور در این دیدار  پیرامون مصوبات سفر اخیر رئیس جمهور به شهرستان ایذه با  منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور گفتگو کرد.

منتخب مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی  گفت : در این دیدار که با حضور امام جمعه، امام جمعه موقت و فرمانده سپاه پاسداران شهرستان ایذه برگزار شد ،  دستورات و تأکیدات  رئیس جمهور برای حل مشکلات زیرساختی ایذه مورد بررسی قرار گرفت و بر تسریع در اجرایی شدن مصوبات مربوط به این شهرستان تأکید شد.

ابراهیم پور یادآور شد : در این دیدار پیرامون پروژه  انتقال آب از دریاچه سد کارون  به شهرستان های  ایذه و باغملک و اقداماتی که در حال انجام است بحث و گفتگو شد‌ مقرر شد در خصوص تسریع در روند اجرایی شدن مصوبات سفر آیت الله رئیسی  به شهرستان ایذه طی یکماه آینده  جلسات با حضور وزیران صمت، نیرو و نفت ادامه پیدا کند