انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۶:۵۱ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

رئیس کمیته نفت و نیرو شورای وحدت اصولگرایان منصوب شد.

رئیس کمیته نفت و نیرو شورای وحدت اصولگرایان منصوب شد. درنشستی که با حضور منوچهر متکی سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان و جمع کثیری از مدیران و کارشناسان حوزه نفت و نیرو برگزار گردید هدایت الله خادمی با اکثریت آرا به عنوان رئیس کمیته نفت و نیرو شورای وحدت اصولگرایان برای سیزدمین دوره انتخابات ریاست جمهوری […]

رئیس کمیته نفت و نیرو شورای وحدت اصولگرایان منصوب شد.

درنشستی که با حضور منوچهر متکی سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان و جمع کثیری از مدیران و کارشناسان حوزه نفت و نیرو برگزار گردید هدایت الله خادمی با اکثریت آرا به عنوان رئیس کمیته نفت و نیرو شورای وحدت اصولگرایان برای سیزدمین دوره انتخابات ریاست جمهوری انتخاب گردید.

هدایت الله خادمی پیش از این نماینده دوره دهم مجلس شورای اسلامی، نائب رئیس کمیسیون انرژی و مدیرعامل شرکت حفاری شمال و… بوده است.

کمیته نفت و نیرو شامل کار گروه هایی در حوزه های نفت، گاز،پتروشیمی، پالایش و پخش فرآورده های نفتی، برنامه ریزی ،برق،آب،انرژی های تجدید پذیر و… می باشد.

این کمیته وظیفه دارد وضعیت فعلی نفت و نیرو کشور را با برنامه های جامع کشور تطابق دهد و انحرافها و چالشها را مشخص و برای عبور از بحران و جبران وضعیت چندین سال گذشته در حوزه نفت و نیرو برنامه مدون ارائه نماید.

تا در صورت پیروزی کاندیدای شورای وحدت اصولگرایان از ابتدای شروع کار دولت دارای برنامه مدون و اجرائی در حوزه نفت و نیرو باشد.

به گزارش انتخاب خوزستان؛ هدایت اله خادمى از نمایندگان شاخص و پرتلاش دور دهم مجلس شوراى اسلامى در شهرهاى ایذه و باغملک و از نمایندگان مخالف انتقال آب از سرشاخه هاى کارون و همچنین حامى اشتغال جوانان خوزستانى بود که در طول سالهاى خدمت، خدمات شایان و ماندگارى را در این شهرها برجاى گذاشته است

, ,