انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۳:۲۸ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

سردار پاکپور: طوفان الاقصی خط بطلانی بر راهبردهای رژیم صهیونیستی است

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران عملیات طوفان الاقصی را خط بطلانی بر راهبردهای کلان نظامی رژیم صهیونیستی دانست و گفت: به فرموده فرمانده معظم کل قوا “شکست صهیونیست‌ها در این عملیات غیرقابل ترمیم است”.

سردار پاکپور: طوفان الاقصی خط بطلانی بر راهبردهای رژیم صهیونیستی است

به گزارش انتخاب خوزستان سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور روز یکشنبه در حاشیه بازدید از نقاط مرزی جنوب غرب کشور و رده‌های حوزه سرزمینی قرارگاه کربلا در خوزستان اظهار کرد: یگان‌های نیروی زمینی سپاه در آمادگی کامل تجهیزاتی و نیروی انسانی قرار دارند.

وی افزود: رزمندگان نیروی زمینی سپاه با تمام توان برای حفظ امنیت و دفاع از مرز و بوم کشور به صورت شبانه‌روزی تلاش کرده و به این کار افتخار می‌کنند.

سردار پاکپور تصریح کرد: بخش زیادی از توانمندی نظامی امروز کشور حاصل ایثارگری و مجاهدت‌های رزمندگان سپاه است.

فرمانده نیروی زمینی سپاه با تقدیر از برگزاری آیین تکریم فرماندهان و وابستگان رده‌های نیروی زمینی سپاه مستقر در خوزستان گفت: آمادگی بازنشستگان در حفاظت از انقلاب اسلامی باعث خرسندی نیروی زمینی سپاه و بهره مندی از سرمایه‌ غنی فرماندهان پیشکسوت باعث افتخار است.

وی در این بازدید آخرین وضعیت مناطق مرزی، یگان‌های مختلف عملیاتی، توپخانه‌ای، مخابراتی و تاکتیکی مستقر در جنوب غرب کشور، آمادگی‌های رزمی و دفاعی پاسداران انقلاب را از نزدیک ارزیابی کرد و از هوشیاری، انگیزه بالا و مجاهدت‌های شبانه‌روزی آنها در شرایط گوناگون جغرافیایی قدردانی کرد.

سردار پاکپور: طوفان الاقصی خط بطلانی بر راهبردهای رژیم صهیونیستی است

سردار پاکپور همچنین از کارگاه محرومیت زدایی قرارگاه کربلا بازدید و حجم خدمات ارائه شده توسط این قرارگاه را مطلوب عنوان کرد و ادامه داد: قرارگاه کربلا در سال‌های اخیر خدمات شایانی در همه عرصه‌ها به مردم کم بضاعت شهرها و روستاهای استان خوزستان ارائه کرده و همواره تلاش می‌کند در کنار ماموریت‌های محوله، اقدامات جهادی را با قوت تمام ادامه دهد.

در ادامه سردار احمد خادم سیدالشهدا فرمانده قرارگاه منطقه ای کربلا نیز گفت: یک پاسدار، هرگز بازنشسته نمی‌شود و بنا به وصیت شهید مجید بقایی”، پاسدار تن به سازش با دشمن نمی‌دهد و مقاوم، خستگی‌ناپذیر و دارای روحیه شهادت طلبی است”.

در پایان این آیین، با حضور فرمانده نیروی زمینی سپاه ، فرمانده و مسئول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه کربلا ، فرماندهان وابسته رده‌های حوزه سرزمینی نیروی زمینی سپاه مستقر در خوزستان مورد تجلیل قرار گرفتند.