انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۶:۵۸ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

سقوط نوجوان ۱۸ ساله به خاطر سلفی روی پل باستانی

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول از مصدومیت یک نوجوان ۱۸ ساله هنگام سلفی گرفتن روی پل باستانی این شهر خبر داد. به گزارش انتخاب خوزستان بنا بر اعلام سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول شب گزارش سقوط یک نوجوان از روی حفاظ پل باستانی دزفول واقع در ظلع شرقی پل […]

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول از مصدومیت یک نوجوان ۱۸ ساله هنگام سلفی گرفتن روی پل باستانی این شهر خبر داد.

سقوط نوجوان 18 ساله به خاطر سلفی روی پل باستانی

به گزارش انتخاب خوزستان بنا بر اعلام سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول شب گزارش سقوط یک نوجوان از روی حفاظ پل باستانی دزفول واقع در ظلع شرقی پل باستانی اطلاع رسانی شد.

 در پی این گزارش سریعا ستاد فرماندهی عملیات، اکیپ امداد و نجات از دو ایستگاه عملیاتی ۱ و ۳ را به محل حادثه اعزام و بلافاصله اقدام به نجات جان فرد حادثه دیده کردند.

این حادثه به علت بی احتیاطی هنگام سلفی گرفتن با موبایل اتفاق افتاد در این حادثه نوجوان ۱۸ ساله از روی حفاظ پل باستانی در ارتفاع پنج متری روی پایه پل، سقوط کرد و از ناحیه پای راست دچار شکستگی شد که با حضور آتش‌نشانان و با استفاده از ابزار خودروی امداد و نجات و وسایل کوهنوردی پس از فرود و بسکت کردن، مصدوم به بیمارستان منتقل شد.