انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۲:۵۶ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

شهید فخری زاده گمنام بود

فرزند شهید فخری زاده: شهید فخری زاده گمنام بود فرزند شهید فخری زاده گفت: یکی از جذاب‌ترین موارد شخصیتی دانشمند شهید محسن فخری زاده که یکی از معجزات الهی محسوب می‌شود، گمنامی این شهید تا زمان شهادت بود. به گزارش انتخاب خوزستان صبح امروز فرزندان دانشمند شهید محسن فخری زاده به منظور شرکت در نخستین […]

فرزند شهید فخری زاده:

شهید فخری زاده گمنام بود

شهید فخری زاده گمنام بود

فرزند شهید فخری زاده گفت: یکی از جذاب‌ترین موارد شخصیتی دانشمند شهید محسن فخری زاده که یکی از معجزات الهی محسوب می‌شود، گمنامی این شهید تا زمان شهادت بود.

به گزارش انتخاب خوزستان صبح امروز فرزندان دانشمند شهید محسن فخری زاده به منظور شرکت در نخستین یادواره تولیدات رسانه‌ای مکتب شهید سلیمانی وارد اهواز شدند.

فخری زاده (فرزند شهید فخری زاده) با ارزشمند شمردن برگزاری یادواره‌ها و یادبودهای شهدا گفت: بسیاری از جهادگرانی که خالصانه در عرصه‌های مختلف مشغول هستند، به فیض شهادت نائل می‌شوند و جهادگران دیگری هم در این مسیر هستند که یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین مسئولیت‌ها، ادامه دادن راه این جهادگران و تبیین و روشن‌سازی راه آنهاست.

وی افزود: عزیزانی مانند سردار شهید سلیمانی، مسیرشان یک مسیر رهنمود ساز است چرا که با این فاصله بسیار از جنگ تحمیلی این فرماندهان با روحیه جهادی، مسیر حفظ امنیت کشور و دفاع از مظلوم را ادامه می‌دهند و این‌ها بسیار ستودنی هستند.

فخری زاده (فرزند شهید فخری زاده) گفت: این یادبودها و یادواره‌ها بسیار کمک می‌کند که علاوه بر تبیین این روحیه برای مردم، این مسیرها همواره پرفروغ‌تر از قبل شود و عزیزان بیشتری را همچون شهید سلیمانی داشته باشیم.

فرزند ارشد شهید فخری زاده با بیان اینکه یکی از جذاب‌ترین موارد شخصیتی دانشمند شهید محسن فخری زاده که یکی از معجزات الهی محسوب می‌شود، گمنامی این شهید تا زمان شهادت بود، افزود: همیشه بزرگ‌ترین دغدغه آن شهید گران‌قدر، دغدغه علم و بهره‌گیری از علم در پیشبرد اهداف کشور و نظام جمهوری اسلامی بود.

وی گفت: شهید فخری زاده در حوزه علم، بدون پذیرش هیچ‌گونه محدودیت، توقف و ناامیدی و یأسی پیش می‌رفت.

فخری زاده (فرزند شهید فخری زاده) یکی از ویژگی‌های بارز شهید فخری زاده به‌کارگیری نخبگان در حوزه‌های مختلف بود.

وی استفاده و حمایت از نخبگان را مانعی برای کوچ آنها از کشور عنوان کرد و افزود: جذب نخبگان ما از کشور، یک ترور علمی، پیش از ترور فیزیکی محسوب می‌شود.

مرجع ؛ مهر خوزستان
, ,