انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۲:۵۷ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

صیانت از کارکنان و شرکت یکی از کارکردهای اصلی حراست است/فعالیت واحد حراست زمینه ارتقای عملکرد کلی شرکت را فراهم می‌آورد

طی بازدید مدیر عامل شرکت فولاد اکسین از واحد حراست شرکت مطرح شد:  صیانت از کارکنان و شرکت یکی از کارکردهای اصلی حراست است/فعالیت واحد حراست زمینه ارتقای عملکرد کلی شرکت را فراهم می‌آورد به گزارش روابط عمومی همزمان با هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) علی محمدی مدیر عامل شرکت فولاد اکسین خوزستان با حضور […]

طی بازدید مدیر عامل شرکت فولاد اکسین از واحد حراست شرکت مطرح شد:

 صیانت از کارکنان و شرکت یکی از کارکردهای اصلی حراست است/فعالیت واحد حراست زمینه ارتقای عملکرد کلی شرکت را فراهم می‌آورد

به گزارش روابط عمومی همزمان با هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) علی محمدی مدیر عامل شرکت فولاد اکسین خوزستان با حضور در کنار کارکنان واحد حراست اظهار داشت: عملکرد واحد حراست در ارتقای عملکردی شرکت فولاد اکسین بسیار تاثیر گذار است و زحمات و تدابیر و تلاش های همکاران قابل تقدیر و بسیار ارزنده بوده است.

محمدی گفت: اولویت و رعایت اصل در نظر داشتن حق و عدالت در بررسی‌ها و فرایندهای حراستی بسیار مهم است و چنانچه این اصل به خوبی رعایت گردد سلامت شرکت در سطح بالاتری تضمین می‌گردد.

مدیر عامل فولاد اکسین خوزستان یادآور گردید: صیانت از کارکنان و بیت المال یکی از کارکردهای اصلی حراست است. تلاش مجدانه عزیزان تاثیر به سزایی در افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه‌های شرکت در ابعاد معنوی و مادی دارد. با توجه به اهمیت موضوع، ضرورت دارد اهتمام حداکثری در راستای همدلی و هم افزایی کارکنان حراست در سراسر شرکت بیشتر از همیشه صورت گیرد.

وی در پایان افزود: فعالیت واحد حراست زمینه ارتقای عملکرد کلی شرکت را فراهم می‌آورد و هوشیاری همکاران این واحد مهم و راهبردی می‌تواند از بروز برخی آسیب‌ها جلوگیری نموده و بستر سالم‌تری برای فعالیت های توسعه محور شرکت فولاد اکسین فراهم آورد.

در ادامه عزت احمدی مدیر حراست شرکت فولاد اکسین خوزستان ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های شبانه روزی مدیر عامل در راستای افزایش سودآوری و درآمد، ارتقاء عملکرد شرکت را بسیار مطلوب خواند و گفت: عملکرد توسعه محور شرکت فولاد اکسین در سال ۱۴۰۲ نشان دهنده برنامه ریزی، انسجام، وحدت و هم افزایی می باشد.

احمدی اظهار کرد: برای حفاطت و حراست از شرکت باید تمامی بخش ها و قسمت های مختلف شرکت با یکدیگر همکاری و هم افزایی داشته و پشتوانه محکم برای سلامت جامعه اداری و انجام اقدامات پیشگیرانه باشند.

,