انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۰۸ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

طرح زمستانه کتاب در خوزستان آغاز شد

 معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: طرح زمستانه کتاب به منظور حمایت از کتابفروشی‌های خوزستان از روز شنبه ۹ اسفند آغاز شده که تا ۱۶ اسفند جاری ادامه دارد. مرتضی جمشیدی بیان کرد: تعداد کتابفروشی‌های عضو این طرح در خوزستان ۱۸ کتابفروشی است که ۱۱ کتابفروشی در اهواز و بقیه […]

طرح زمستانه کتاب در خوزستان آغاز شد

 معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: طرح زمستانه کتاب به منظور حمایت از کتابفروشی‌های خوزستان از روز شنبه ۹ اسفند آغاز شده که تا ۱۶ اسفند جاری ادامه دارد.

مرتضی جمشیدی بیان کرد: تعداد کتابفروشی‌های عضو این طرح در خوزستان ۱۸ کتابفروشی است که ۱۱ کتابفروشی در اهواز و بقیه در شهرستان‌ها است.
وی افزود:در این طرح خریداران و دوستداران کتاب می‌توانند با ۲۵ درصد تخفیف تا سقف ۲ میلیون ریال کتاب خریداری کنند.
وی بیان‌کرد: با توجه به حاکم بودن وضعیت قرمز کرونایی در خوزستان، خرید کتاب به صورت آنلاین و غیرحضوری از طریق سایت و کانال‌های مجازی کتاب فروشی عضو طرح امکان پذیر است.
معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با بیان اینکه طرح زمستانه کتاب به همت معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه خانه کتاب اجرا می شود ادامه داد: علاقمندان می‌توانند با مراجعه به سایت tarh.ketab.ir ، کتابفروشی‌های عضو این طرح را مشاهده کنند.

, , ,