انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۹:۱۷ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

فرماندار ایذه: مدارسی که امکان اجرای پروتکل‌های بهداشتی را ندارند تعطیل می‌شوند

فرماندار ایذه گفت: اولویت ما حفظ سلامت جامعه است، بنابراین مدارسی که به دلایل مختلف مانند کمبود فضای آموزشی امکان اجرای پروتکل‌های بهداشتی را ندارند تعطیل می‌شوند. حسین لامی‌زاده روز یکشنبه در نشست شورای سلامت ایذه با اشاره به فیلم و عکس‌هایی که در روزهای اخیر از برخی مدارس ایذه منتشر شده بیان کرد: مرکر بهداشت و […]

فرماندار ایذه گفت: اولویت ما حفظ سلامت جامعه است، بنابراین مدارسی که به دلایل مختلف مانند کمبود فضای آموزشی امکان اجرای پروتکل‌های بهداشتی را ندارند تعطیل می‌شوند.

حسین لامی‌زاده روز یکشنبه در نشست شورای سلامت ایذه با اشاره به فیلم و عکس‌هایی که در روزهای اخیر از برخی مدارس ایذه منتشر شده بیان کرد: مرکر بهداشت و آموزش و پرورش باید نظارت کاملی روی روند اجرای پروتکل‌های بهداشتی داشته باشند؛مدارسی که به هر دلیل امکان اجرای این پروتکل‌ها را ندارند باید تعطیل شوند زیرا سلامت دانش‌آموزان برای ما از هرچیزی مهمتر است.

وی از لزوم بازرسی بهداشتی از پاساژها، مراکز خرید و اصناف ایذه سخن گفت و ادامه داد: شبکه بهداشت، اداره صمت و پلیس اماکن ایذه تا روز چهارشنبه هفته جاری باید تمام این مراکز را مورد بازرسی قرار دهند؛ اگر موارد بهداشتی مانند زدن ماسک توسط فروشندگان، ضدعفونی مراکز و فاصله گذاری اجتماعی رعایت نشود مجبور می‌شویم نسبت به تعطیلی آنها اقدام کنیم.

فرماندار ایذه با تاکید بر تعطیلی پارک‌های سطح شهر ایذه گفت: شهرداری نسبت به خاموش کردن چراغ‌های پارک‌ها اقدام کند و مردم نیز از تجمع در این محل‌ها پرهیز کنند.

لامی‌زاده ادامه داد: رعایت موارد بهداشتی در ادارات نیز باید تشدید شود؛ کارمندان ملزم به استفاده از ماسک هستند. همچنین ارایه خدمت به مراجعان منوط به استفاده از ماسک توسط آنهاست. مدیران ادارات نیز نسبت به گندزدایی و ضدعفونی مداوم اداره خود اقدام کنند.

مرجع؛ ایرنا

, ,