انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۲:۵۳ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

فرمانده سپاه خوزستان: پرداختن به موضوعات محتوایی از اهداف راهیان نور امسال است

فرمانده سپاه ولیعصر خوزستان گفت: در برنامه‌های راهیان نور امسال تلاش شده است که از نظر محتوایی به موضوعات توجه بیشتری شود. سردار حسن شاهوار پور فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان امروز در حاشیه همایش روز ملی راهیان نور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: راهیان نور یک مسیر است که هر سال همان است […]

فرمانده سپاه ولیعصر خوزستان گفت: در برنامه‌های راهیان نور امسال تلاش شده است که از نظر محتوایی به موضوعات توجه بیشتری شود.

فرمانده سپاه خوزستان: پرداختن به موضوعات محتوایی از اهداف راهیان نور امسال است

سردار حسن شاهوار پور فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان امروز در حاشیه همایش روز ملی راهیان نور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: راهیان نور یک مسیر است که هر سال همان است اما امسال تلاش شده تا از نظر کیفی و محتوایی ارتقا یابد.

وی افزود: تفاوت راهیان نور امسال در همین بخش است که تلاش شده با اجرای برنامه‌های محتوایی افراد حاضر پر بار از هدف سفر، باز گردند.

فرمانده سپاه ولیعصر خوزستان گفت: راهیان نور از رویدادهای مهمی است که در این ایام از سال اتفاق می‌افتد و شمار زیادی از هموطنان‌مان از سراسر کشور برای حضور در یادمان‌های دفاع مقدس به خوزستان سفر می‌کنند.

وی ادامه داد: امسال شاهد حجم بسیار بیشتری از حضور مردم به ویژه در بخش دانش آموزای و دانشجویی در مناطق عملیاتی و یادمانی خواهیم بود.

حسن شاهوار پور تصریح کرد: محلی که برای استفاده راهیان نور یکی از موضوعاتی است که از نظر محتوایی به آن پرداخته شده است.

وی بیان کرد: در بخش خادمین کارهای بسیاری انجام شده که در حال حاضر شاهد حجم بسیاری از داوطلبان برای خدمت مواجه هستیم‌ که برنامه ریزی لازم برای حضور تمام داوطلبان انجام شده است