انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۲۹ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای کربلا: مردم همیشه پشتیبان راه امام راحل و ولایت فقیه بودند

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای کربلا با تاکید بر اینکه راه مقدس امام راحل با قوت ادامه دارد، گفت: مردم تا به امروز پشتیبان راه امام راحل و ولایت فقیه هستند و خواهند بود.  سردار احمد خادم سیدالشهدا صبح امروز شنبه در مراسم گرامیداشت سی و چهارمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی رحمت الله علیه و ششمین […]

مردم همیشه پشتیبان راه امام راحل و ولایت فقیه بودند

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای کربلا با تاکید بر اینکه راه مقدس امام راحل با قوت ادامه دارد، گفت: مردم تا به امروز پشتیبان راه امام راحل و ولایت فقیه هستند و خواهند بود.

 سردار احمد خادم سیدالشهدا صبح امروز شنبه در مراسم گرامیداشت سی و چهارمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی رحمت الله علیه و ششمین سالگرد شهادت شهید جانباز سید اصلان حسینی ملایی با تاکید بر ادامه راه مقدس حضرت امام خمینی توسط وارثان شهدا اظهار کرد: صدام با غرور تمام و قوای کامل نظامی با پشتیبانی لجستیکی، نظامی و اطلاعاتی ۸۰ کشور دنیا تا دب حردان رسید اما جوانان اهواز و شاگردان مکتب روح الله با مقاومت جانانه خود دشمن تا بن دندان مسلح را عقب راندند.

وی افزود: رژیم بعث عراق که به دب حردان رسید، من با یک گردان به خط مستحکم دشمن زدیم و با دعای حضرت امام راحل و مردم توانستیم خط را از دشمن پس بگیریم.

سردار خادم سیدالشهدا بیان کرد: این مقاومت در جبهه اهواز، دزفول و آبادان ادامه داشت تا اینکه با رمز پیوند ناگسستنی بین امام و امت در عملیات آزادسازی خرمشهر توانستیم این دشمن مجهز را به زانو در بیاوریم.

وی افزود: نتیجه ۱۶ هزار کشته و ۱۹ هزار اسیر از دشمن بعثی در خرمشهر به برکت نهضت مقاومت حضرت امام خمینی به‌وجود آمد ولی امام راحل با اخلاص و نگاه نافذش به رزمندگان و مردم فرمود «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

فرمانده قرارگاه راهبردی کربلا با بیان خاطرات ماندگار تشییع پیکر مطهر حضرت امام خمینی رحمت الله اظهار کرد: بیش از ۱۲ میلیون نفر در مراسم ارتحال امام خمینی رحمت الله علیه شرکت می‌کنند و مردم تا امروز پشتیبان راه امام و ولایت فقیه هستند.

وی افزود: امروز می‌توانید به خاطر همین مقاومت، میزان محبوبیت امام خمینی را بین مردم منطقه و جهان ببینید اما صدام کجاست؟ او رفت و به زباله دان تاریخ پیوست اما راه مقدس امام با قوت ادامه دارد.

سردار خادم سیدالشهدا بیان کرد: معنویتی که شهید سید اصلان حسینی و همرزمانش به ما دادند همه ساله در مراسم جهانی اربعین حسینی متبلور می‌شود.

وی افزود: امروز با هدایت حضرت امام خامنه‌ای، مقاومت اسلامی ایران قوی‌تر از همیشه است و تهدید دشمن پوشالی است.

فرمانده قرارگاه جنوب غرب کربلا بیان کرد: آمریکا تهدید می‌کند به ۵۲ نقطه کشور حمله می‌کند اما ما عین الاسد را موشک‌باران می‌کنیم.

سردار خادم سیدالشهدا گفت: خون مطهر شهید سید اصلان حسینی و شهدا تکلیف امروز ما را در مسائل مختلف کشور از جمله حجاب و عفاف، مشکلات معیشتی و اقتصادی، بیکاری و دیگر معضلات جامعه روشن می‌کند.

در پایان این مراسم از کتاب «از موج تا اوج» با حضور نویسنده این اثر «خانم مریم رمضانی» رونمایی شد.

این کتاب در ۱۲۰ صفحه به خاطرات و زندگی نامه «شهید سید اصلان حسینی» جانباز شیمیایی موجی ضایعه نخاعی استان خوزستان می‌پردازد.