انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۹:۰۱ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

فعالیت ۲ سامانه بارشی در خوزستان تا سه شنبه ادامه دارد

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: در بررسی نقشه‌های پیش‌یابی از اواسط وقت امروز تا اواخر روز سه شنبه با تأثیر ۲ سامانه بارشی در خوزستان شاهد بارش باران در اغلب نقاط استان خواهیم بود. محمد سبزه زاری در گفت‌وگو با انتخاب خوزستان بیان کرد: در بررسی نقشه‌های پیش‌یابی از اواسط وقت امروز تا اواخر روز سه […]

فعالیت ۲ سامانه بارشی در خوزستان تا سه شنبه ادامه دارد

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: در بررسی نقشه‌های پیش‌یابی از اواسط وقت امروز تا اواخر روز سه شنبه با تأثیر ۲ سامانه بارشی در خوزستان شاهد بارش باران در اغلب نقاط استان خواهیم بود.

محمد سبزه زاری در گفت‌وگو با انتخاب خوزستان بیان کرد: در بررسی نقشه‌های پیش‌یابی از اواسط وقت امروز تا اواخر روز سه شنبه با تأثیر ۲ سامانه بارشی در خوزستان به تناوب شاهد رگبار و رعد و برق، وزش بادهای متوسط گاهی تندبادهای لحظه‌ای در اغلب نقاط استان، احتمال ریزش تگرگ در مناطق مستعد و بارش برف در ارتفاعات خواهیم بود.

مدیرکل هواشناسی خوزستان با اشاره به اینکه در این ایام شمال خلیج فارس مواج همراه با رگبار و رعد و برق پیش بینی می‌شود، عنوان کرد: بیشترین حجم بارندگی‌ها در مناطق شرقی، جنوب شرقی و شمالی است.

وی اظهار کرد: در شبانه روز گذشته بهبهان با ۱۷.۷ و دزپارت با ۲.۸ درجه سانتیگراد به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط در خوزستان گزارش شده‌اند.

مدیرکل هواشناسی خوزستان تصریح کرد: در شبانه روز گذشته حداکثر دمای اهواز به ۱۴ و حداقل به ۸.۴ درجه سانتیگراد رسیده است.