انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۷:۲۷ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

قانون گریزان مورد شدیدترین برخوردها قرار می‌گیرند

فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: آن تعداد اندکی که راه قانون گریزی را در پیش گرفتند مورد شدیدترین برخوردها قرار می‌گیرند.

قانون گریزان مورد شدیدترین برخوردها قرار می‌گیرند

به گزارش انتخاب خوزستان، سردار سید محمود میرفیضی فرمانده انتظامی خوزستان امروز در آیین وداع با پیکر پاک شهید علی غلامی و شهید سلمان غریبی شهدای مدافع نظم و امنیت شهرستان ایذه اظهار کرد: پلیس با مخلان نظم و امنیت، مماشات نمی‌کند و همواره آسایش و امنیت مردم در اولویت است.

وی در ادامه سخنان خود بیان کرد: امیدوارم که بتوانیم خادم خوبی برای مردم باشیم و نیروی انتظامی به این موضوع افتخار می کند.

فرمانده انتظامی خوزستان با بیان اینکه باب شهادت در نیروی انتظامی همواره باز است گفت: خانواده ۲ شهید اخیر نظم امنیت بدانند، آن تعداد اندکی که راه قانون گریزی را در پیش گرفتند مورد شدیدترین برخوردها قرار می‌گیرند.

وی با بیان اینکه خط قرمز دستگاه‌های امنیتی و پلیس را شکستن قانون و هنجارشکنی عنوان کرد: افرادی که نمی‌خواهند اصلاح شوند با مشت آهنین پلیس و برخورد مقتدرانه‌ای مواجه می‌شوند که در این زمینه با هیچ فردی مماشات نمی‌کنیم.

میرفیضی تصریح کرد: از همه طوایف و بزرگانی که در محافل نیروی انتظامی شرکت می‌کنند تشکر می‌کنم و مردم استان بدانند نیروی انتطامی همواره به دنبال امنیت و آسایش در جامعه است.

به گزارشانتخاب خوزستان ماموران پاسگاه انتظامی هلایجان روز دوشنبه ۲ مردادماه سال ۱۴۰۲ در اجرای حکم دستگیری سارقان مسلح در مخفیگاهشان واقع در روستای بیشه شیرین وارد عمل شدند، که سارقان به محض مشاهده ماموران اقدام به تیراندازی کردند.

در آتش متقابل نیروهای پلیس یکی از متهمان به هلاکت رسید. در این درگیری ۲ تن از ماموران پلیس به نام‌های ستوانیکم شهید علی غلامی و ستوانسوم شهید سلمان غریبی به شهادت رسیدند.