انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۳:۳۱ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد اروند معارفه شد

در حکمی از سوی وزیر اقتصاد و دارایی رییس هیات مدیره و مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد اروند معارفه شد. امروز، ۱۴ اسفندماه در مراسمی با حضور حجت‌الله عبدالملکی رییس دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی علی زارعی به عنوان رییس هیات مدیره و مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد اروند معارفه شد. علی زارعی […]

در حکمی از سوی وزیر اقتصاد و دارایی رییس هیات مدیره و مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد اروند معارفه شد.

امروز، ۱۴ اسفندماه در مراسمی با حضور حجت‌الله عبدالملکی رییس دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی علی زارعی به عنوان رییس هیات مدیره و مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد اروند معارفه شد.

علی زارعی از خرداد ۹۵ تا آذر ۹۷ مدیریت منطقه جنوب شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) و پس از آن مدیرعاملی شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) را در کارنامه خود دارد. همچنین پیش از این محمدرضا اسکندری از مهرماه ۱۴۰۰ به عنوان مدیرعامل منطقه آزاد اروند سکاندار این مجموعه بود.

در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند حجت‌الله عبدالملکی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، معاون امور عمرانی استانداری خوزستان، فرمانداران و امامان جمعه آبادان و خرمشهر و جمعی از مسئولان محلی حضور داشتند.