انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۹:۰۷ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

نهادهای متولی فرهنگ خوزستان از ظرفیت راهیان نور استفاده کنند

رئیس حوزه هنری خوزستان گفت: نهادهای متولی فرهنگ و دستگاه‌های ارزشی خوزستان باید نهایت بهره برداری را از ظرفیت راهیان نور ببرند. به گزارش انتخاب خوزستان محمد شهباز گهرویی بعد از ظهر امروز شنبه ضمن دیدار و گفت‌وگو با سردار «عبدالرضا مراد حاجتی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان بر هم افزایی بیشتر در […]

نهادهای متولی فرهنگ خوزستان از ظرفیت راهیان نور استفاده کنند

رئیس حوزه هنری خوزستان گفت: نهادهای متولی فرهنگ و دستگاه‌های ارزشی خوزستان باید نهایت بهره برداری را از ظرفیت راهیان نور ببرند.

به گزارش انتخاب خوزستان محمد شهباز گهرویی بعد از ظهر امروز شنبه ضمن دیدار و گفت‌وگو با سردار «عبدالرضا مراد حاجتی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان بر هم افزایی بیشتر در حوزه فعالیت‌های فرهنگی و هنری تاکید کرد و افزود: تعامل بیشتر در ارائه تولید محتوای مناسب به نسل نوجوان و جوان در قالب کاروان‌های راهیان‌نور باید انجام شود.

وی اظهار کرد: نهادهای متولی فرهنگ و دستگاه‌های ارزشی خوزستان باید نهایت بهره برداری را از ظرفیت راهیان نور ببرند به گونه‌ای که شاهد خروجی این فرآیند مهم در رفتار نسل امروز جامعه باشیم.

گهرویی گفت: خوزستان به واسطه میزبانی از کاروان‌های عظیم راهیان‌نور یک بستر مناسب برای شناساندن فرهنگ غنی دفاع مقدس و تقویت روحیه جهاد و ایثار است.