انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۸:۴۵ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

همت خیر مدرسه‌ساز؛ عملیات ساخت یک مدرسه ۴ کلاسه در مسجدسلیمان آغاز شد

باهمت خیر مدرسه‌ساز؛ عملیات ساخت یک مدرسه ۴ کلاسه در مسجدسلیمان آغاز شد مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان گفت: کلنگ مدرسه خیرساز «شهید حیدری» در شهرک امام رضا (ع) مسجدسلیمان به زمین زده شد. انتخاب خوزستان به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خوزستان، عملیات ساخت یک مدرسه ۴ کلاسه در مسجدسلیمان با همت خیر […]

باهمت خیر مدرسه‌ساز؛

عملیات ساخت یک مدرسه ۴ کلاسه در مسجدسلیمان آغاز شد

مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان گفت: کلنگ مدرسه خیرساز «شهید حیدری» در شهرک امام رضا (ع) مسجدسلیمان به زمین زده شد.
عملیات ساخت یک مدرسه ۴ کلاسه در مسجدسلیمان آغاز شد

انتخاب خوزستان به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خوزستان، عملیات ساخت یک مدرسه ۴ کلاسه در مسجدسلیمان با همت خیر مدرسه ساز «صالحی» با حضور علی قربانی مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان، زیبا صالح پور رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان خوزستان و جمعی از مسئولین محلی آغاز شد.

قربانی در این مراسم اظهار داشت: این مدرسه خیرساز در زمینی به مساحت یک هزار متر مربع در شهرک امام رضا (ع) برای عزیزانی که در زلزله ۱۷ تیر ماه سال ۱۳۹۸ خسارت زیادی دیدند، انجام می‌شود.

وی افزود: برای تامین و تجهیز این فضای آموزشی نیازمند یاری خیرین و نیکوکاران هستیم و خرسندیم که خیر نیک اندیش آقای صالحی یکی از خیرین مدرسه ساز بنام استان خوزستان برای این اقدام خداپسندانه پیش‌قدم شده است.

مدیرکل نوسازی مدارس خوزستان با اشاره به اینکه این مدرسه به نام «شهید حیدری» نامگذاری خواهد شد ، بیان داشت : تلاش می‌کنیم با تامین اعتبار و نقدینگی لازم به مبلغ بیش از ۲ میلیارد تومان و زیربنای ۳۰۰ مترمربع در سال ۱۴۰۱ آن را افتتاح و در اختیار دانش آموزان منطقه قرار دهیم.

, , ,