انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ - ۱۳:۵۴ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

هیچ مسئولی مبرا از نقد نیست / پروژه‌های خوزستان باید افتتاح شوند

 استاندار خوزستان گفت: هیچ‌کدام از مسؤولان نباید خود را مبرا از نقد بداند، همه ما وظایفی داریم که باید به آنها عمل کنیم.  صادق خلیلیان عصر روز پنجشنبه در دیدار با مدیرکل و معاونان صدا و سیمای استان خوزستان اظهار کرد: مسیر برون رفت از مشکلات استان باز است، پروژه‌هایی که در سال‌های اخیر باقی […]

 استاندار خوزستان گفت: هیچ‌کدام از مسؤولان نباید خود را مبرا از نقد بداند، همه ما وظایفی داریم که باید به آنها عمل کنیم.

 صادق خلیلیان عصر روز پنجشنبه در دیدار با مدیرکل و معاونان صدا و سیمای استان خوزستان اظهار کرد: مسیر برون رفت از مشکلات استان باز است، پروژه‌هایی که در سال‌های اخیر باقی مانده‌اند، باید به بهره‌برداری برسند.

خلیلیان با تأکید بر ضرورت توسعه‌یابی خوزستان افزود: توسعه استان را جدا از توسعه کشور نمی‌دانیم؛ البته باید به مسائل استان پرداخته شود چون توسعه خوزستان باعث توسعه کشور می‌شود.

استاندار خوزستان تصریح کرد: هیچ‌کدام از مسؤولان نباید خود را مبرا از نقد بداند و همه مسؤولان استان وظایفی دارند که باید به آنها عمل کنند.

وی حواشی موجود در استان را مانع بزرگی بر سر راه پیشرفت آن دانست و تاکید کرد: حواشی موجود موجب عقب ماندگی استان شده است.

استاندار خوزستان به فعالیت‌های صورت گرفته پس از استقرار دولت اشاره کرد و گفت: با مشاهده فعالیت‌های انجام شده سوال این است که مسؤولان پیش از این چه می‌کردند؟

خلیلیان در رابطه با اقدامات انجام شده در اندیکا پس از زلزله اخیر و آسیب‌های این شهرستان اظهار کرد: محل وقوع این زلزله در چهارمحال و بختیاری بود و اندیکا متضرر از آن شد اما با فعالیت‌هایی که انجام دادیم، توانستیم اعتبارات خوبی را برای بهبود وضعیت این شهرستان و رفع محرومیت از آن دریافت کنیم.

وی خطاب به مدیر کل صدا و سیما خوزستان و معاونانش گفت: نمایش برنامه‌های امیدوارکننده و فعالیت‌های مؤثر در استان را مدنظر قرار دهید، خوزستان استانی با اهمیت و برخوردار است و باید نگذاریم کسی به این استان با چشم دلسوزی نگاه کند.

مرجع / فـارس
, , ,