انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۷:۵۰ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

گروگان‌گیری در بیمارستان گلستان اهواز

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در مورد درگیری یک مرد زندانی بستری و اقدام به گروگان گرفتن سه نفر از کادر درمان بیمارستان گلستان اهواز توضیحاتی ارائه داد. به گزارش انتخاب خوزستان به نقل از روابط عمومی بیمارستان گلستان اهواز صبح امروز شنبه ۲۶ فروردین ماه ۱۴۰۲، یک بیمار زندانی دارای اختلال […]

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در مورد درگیری یک مرد زندانی بستری و اقدام به گروگان گرفتن سه نفر از کادر درمان بیمارستان گلستان اهواز توضیحاتی ارائه داد.

گروگان‌گیری در بیمارستان گلستان اهواز

به گزارش انتخاب خوزستان به نقل از روابط عمومی بیمارستان گلستان اهواز صبح امروز شنبه ۲۶ فروردین ماه ۱۴۰۲، یک بیمار زندانی دارای اختلال شخصیتی که در اورژانس اعصاب و روان این مرکز بستری بود، با شکستن شیشه پنجره و استفاده از آن به عنوان سلاح، اقدام به ضرب و جرح و متعاقب آن گروگان‌گیری ۲ بانوی دانشجوی پرستاری و یک بانوی رزیدنت روانپزشکی در یکی از اتاق‌های این بخش کرد.

در پی این حادثه با دخالت نیروهای حراست بیمارستان گلستان ۲ تن از گروگان‌ها آزاد شدند که در این بین یکی از دانشجویان پرستاری هنوز در معرض آسیب قرار داشت اما پس از حضور مدیر بیمارستان در محل با مذاکره و روانکاوی این بیمار او را به آزاد کردن آخرین گروگان ترغیب کرد.

حال عمومی دو نفر از نیروهای حراست که در جریان این گروگان‌گیری، آسیب دیده بودند، خوب است.