انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۱۴ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

۱۲ عامل تیراندازی درگیری طایفه‌ای در اهواز دستگیر شدند

فرمانده انتظامی اهواز گفت: به دنبال درگیری طایفه‌ای در یکی مناطق اهواز ۱۲ نفر عامل تیراندازی شناسایی و دستگیر شدند.  سرهنگ حسین زلقی فرمانده انتظامی کلانشهر اهواز، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پس از وقوع یک مورد تیراندازی طایفه‌ای در محله‌ای از شهر اهواز ماموران اقدامات خود را برای شناسایی عوامل تیراندازی آغاز کردند. وی […]

فرمانده انتظامی اهواز گفت: به دنبال درگیری طایفه‌ای در یکی مناطق اهواز ۱۲ نفر عامل تیراندازی شناسایی و دستگیر شدند.

۱۲ عامل تیراندازی درگیری طایفه‌ای در اهواز دستگیر شدند

 سرهنگ حسین زلقی فرمانده انتظامی کلانشهر اهواز، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پس از وقوع یک مورد تیراندازی طایفه‌ای در محله‌ای از شهر اهواز ماموران اقدامات خود را برای شناسایی عوامل تیراندازی آغاز کردند.

وی افزود: ماموران کلانتری ۲۸ اهواز با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی ۱۲ عامل تیراندازی در شهر اهواز شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی طی عملیاتی مجزا آن‌ها را در مخفیگاهشان دستگیر و پنج قبصه سلاح گرم دو قبضه کلاش و دو قبضه سلاح کلت کمری و یک قبضه شکاری ۵۴ عدد فشنگ جنگی کلاش ۱۶ عدد فشنگ جنگی کلت کمری ۱۲ عدد، فشنگ شکاری به همراه چهار خشاب مربوطه کشف و ضبط کردند.

فرمانده انتظامی کلانشهر اهواز،گفت: افراد دستگیر شده برای صدور احکام لازم تحویل مراجع قضائی شدند.

زلقی بیان کرد: پلیس و دستگاه قضائی برخوردهای قاطعانه خود را با عاملان تیراندازی مدت هاست آغاز کرده‌اند و اکثر این افراد در سریعترین زمان ممکن دستگیر و به سزای عمل خود می‌رسند.