انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۱۰:۰۰ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

۱۶۰ واحد نیمه راکد استان خوزستان فعال شد

 معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: ۱۶۰ واحد نیمه راکد تولیدی استان خوزستان از ابتدای امسال تاکنون با حمایت‌های دولت فعال و برای پنج هزار نفر اشتغالزایی شد.  رضا فتوحی در جمع خبرنگاران دزفول با اشاره به برگزاری نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در این شهرستان افوزد: امید است بتوانیم شهرک‌های صنعتی […]

۱۶۰ واحد نیمه راکد استان خوزستان فعال شد

 معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: ۱۶۰ واحد نیمه راکد تولیدی استان خوزستان از ابتدای امسال تاکنون با حمایت‌های دولت فعال و برای پنج هزار نفر اشتغالزایی شد.

 رضا فتوحی در جمع خبرنگاران دزفول با اشاره به برگزاری نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در این شهرستان افوزد: امید است بتوانیم شهرک‌های صنعتی استان را با ظرفیت بالا فعال کنیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه شهرک‌های صنعتی شهرستان دزفول با بیش از ۹۰ درصد ظرفیت فعال هستند که جای خرسندی است زیرا این شهرستان نقش مهمی در تولید و اشتغال استان خوزستان ایفا می‌کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان اظهارکرد: یکی از کارگروه‌هایی که باعث رونق و توسعه تولید و ایجاد اشتغال در استان‌ها شده کارگروه ستاد تسهیل است؛ در این نشست پس از بررسی مشکلات، وظایف هر کدام از دستگاه‌ها، بانک‌های عامل، متقاضیان و تمام نهادهای مرتبط مشخص می‌شود تا بتوانیم واحدهای مشکل دار را به چرخه تولید بازگردانیم.

فرماندار ویژه دزفول نیز گفت: بعضی شرکت‌ها در حوزه تسهیلات و برخی در حوزه مسایل زیرساختی مشکل داشتند که با حضور مدیرکل صمت، شهرک‌های صنعتی و معاونت‌های محیط زیست، منابع طبیعی و جهاد کشاورزی مشکلات مطرح و بررسی شدند.

علی فرهمندپور افزود: تسهیلات برخی واحدها در حال نهایی شدن است و تسهیلات برخی واحدهای دیگر به علت نداشتن ضمانت مالی با مشکل مواجه شده که مسوولان استانی برای حل مشکلات قول مساعد دادند.