انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۵:۵۵ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

۲۱ مصدوم در پی آتش‌سوزی یک مجتمع مسکونی اهواز

مدیر روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: آتش سوزی مجتمع مسکونی چهار طبقه در اهواز یک کشته و ۲۱ مصدوم بر جا گذاشت. به گزارش انتخاب خوزستان به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی، عارف شرهانی اظهار داشت: این حادثه در یک مجتمع مسکونی چهارطبقه هشت […]

  • 21 مصدوم در پی آتش‌سوزی یک مجتمع مسکونی اهواز

مدیر روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: آتش سوزی مجتمع مسکونی چهار طبقه در اهواز یک کشته و ۲۱ مصدوم بر جا گذاشت.

به گزارش انتخاب خوزستان به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی، عارف شرهانی اظهار داشت: این حادثه در یک مجتمع مسکونی چهارطبقه هشت واحده در منطقه پادادشهر اهواز رخ داد و یک زن ۳۵ ساله جان خود را از دست داد.

وی گفت: مصدومان این حادثه به بیمارستان سوانح سوختگی طالقانی و امام خمینی (ره) اهواز انتقال یافتند.

وی افزود: ۱۰ دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شده هم اکنون سه دستگاه آمبولانس به دلیل احتمال افزایش حادثه دیدگان، در محل حادثه مستقرند.

ابراهیم قنبری رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهوازگفت: این حادثه در ساعت ۶:۱۸ دقیقه رخ داد و چند خودرو نیز در آتش سوخت. دلیل وقوع حادثه توسط کارشناسان این سازمان در دست بررسی است.