انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۹:۵۱ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

نامگذاری یکی از سالن‌های ورزشی خوزستان به نام شهدای سلامت

مدیرکل ورزش و جوانان استان خبر داد: نامگذاری یکی از سالن‌های ورزشی خوزستان به نام شهدای سلامت مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان از نامگذاری یکی از سالن‌های ورزشی استان به نام شهدای سلامت خبر داد. به گزارش پایگاه خبری انتخاب خوزستان،افشین حیدری اظهار کرد: با توجه به این‌که جامعه مدافع سلامت استان روزهای سختی را […]

مدیرکل ورزش و جوانان استان خبر داد: نامگذاری یکی از سالن‌های ورزشی خوزستان به نام شهدای سلامت

 مدیرکل ورزش و جوانان استان خبر داد: نامگذاری یکی از سالن‌های ورزشی خوزستان به نام شهدای سلامت

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان از نامگذاری یکی از سالن‌های ورزشی استان به نام شهدای سلامت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری انتخاب خوزستان،افشین حیدری اظهار کرد: با توجه به این‌که جامعه مدافع سلامت استان روزهای سختی را پشت‌سر می‌گذراند، تصمیم گرفتیم یکی از سالن‌های ورزشی استان خوزستان را به نام سالن شهدای سلامت نامگذاری کنیم که به زودی نیز از این تابلو رونمایی خواهد شد.

وی ادامه داد: آن‌چه برای ما بسیار اهمیت دارد، تلاش، کوشش و همت خادمین حوزه سلامت است. آن‌ها شبانه‌روزی در حال تلاش هستند و این اقدام ما در راستای تقدیر، تجلیل و پاسداشت زحمات ارزشمند این انسان‌های والامقامی است که با جان و دل تلاش می‌کنند تا مردم از این ویروس منحوس دور شوند و سلامتی را به جامعه برگردانند. امیدوارم مردم نیز کمک کنند تا هر چه سریع‌تر این بیماری و ویروس از جامعه و مردم دور شود.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: همچنین با توجه به تصویب ستاد کرونای استان، ما هیچ‌گونه فعالیت ورزشی به جز لیگ برتر فوتبال را نداریم و هیچ فعالیت ورزشی انجام نمی‌شود زیرا تاکید ستاد ملی کرونا بر این است که فعالیت‌های ورزشی‌مان را تعلیق کنیم تا استان دوباره به شرایط خوب گذشته برگردد.

,