انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۱۲ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

۲۷۶ کیلوگرم تریاک در بهبهان کشف شد

فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: ۲۷۶ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک در شهرستان بهبهان کشف شد. سردار سید محمد صالحی فرمانده انتظامی استان خوزستان  اظهار کرد: در راستای تداوم اجرای طرح‌های برخورد با عناصر اصلی تهیه، توزیع و ترانزیت مواد مخدر، ماموران پلیس شهرستان بهبهان با اشراف، کنترل و رصد مستمر اطلاعاتی بر تحرکات قاچاقچیان […]

فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: ۲۷۶ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک در شهرستان بهبهان کشف شد.

276 کیلوگرم تریاک در بهبهان کشف شد

سردار سید محمد صالحی فرمانده انتظامی استان خوزستان  اظهار کرد: در راستای تداوم اجرای طرح‌های برخورد با عناصر اصلی تهیه، توزیع و ترانزیت مواد مخدر، ماموران پلیس شهرستان بهبهان با اشراف، کنترل و رصد مستمر اطلاعاتی بر تحرکات قاچاقچیان از انتقال یک محموله مواد مخدر مطلع شدند.

وی افزود: پلیس مبارزه با مواد مخدر بهبهان به همراه ماموران ایستگاه ایست و بازرسی خیرآباد با رصد فنی و تسلط اطلاعاتی یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ حامل موادمخدر را شناسایی و طی عملیاتی ضربتی و منسجم آن‌ را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان تصریح کرد: ماموران پلیس در بازرسی از خودروی توقیفی مقدار ۲۷۶ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه‌ای جاساز شده بود، کشف کردند.

صالحی با بیان اینکه در این عملیات ۳ سوداگر مرگ دستگیر و ۲ دستگاه خودروی سواری قاچاقچیان توقیف شد، گفت: پلیس با تلاش شبانه‌روزی با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت به شدت برخورد می کند.