انتخاب|خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۳:۰۸ چاپ مطلب   ارسال به دوستان

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت لوله سازی اهواز در پی شهادت شهید فخری زاده

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت لوله سازی اهواز در پی شهادت شهید فخری زاده دکتر علی خنیفر، مدیرعامل شرکت لوله سازی اهواز در پیامی شهادت شهید فخری زاده، رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع را تسلیت گفت.   انتخاب خوزستان به گزارش روابط عمومی شرکت لوله سازی اهواز، علی خنیفر، مدیرعامل شرکت لوله سازی اهواز […]

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت لوله سازی اهواز در پی شهادت شهید فخری زاده

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت لوله سازی اهواز در پی شهادت شهید فخری زاده
دکتر علی خنیفر، مدیرعامل شرکت لوله سازی اهواز در پیامی شهادت شهید فخری زاده، رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع را تسلیت گفت.

 

انتخاب خوزستان به گزارش روابط عمومی شرکت لوله سازی اهواز، علی خنیفر، مدیرعامل شرکت لوله سازی اهواز در پیامی شهادت شهید فخری زاده، رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع را تسلیت گفت.

پیام تسلیت دکتر علی خنیفر به شرح زیر است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین

ترور دانشمند والامقام شهید محسن فخری زاده مهابادی، فرزند راستین ملت شریف ایران، اقدامی وحشیانه علیه ملت ایران است که این اقدام جنایتکارانه بار دیگر اتحاد و همبستگی ملی در دفاع از سرمایه‌های کشور را بیشتر خواهد کرد.

شهادت این دانشمند گرامی که با وجود این عزیزان، ما با آرامش در حال مبارزه در عرصه صنعت و اقتصاد هستیم بار دیگر حقارت دشمنان در برابر انسجام ملی و اراده ملت در دفاع از استقلال ملی و سرمایه‌های کشور را نشان داد.

اینجانب به عنوان یک سرباز و خادم نظام مقدس جهموری اسلامی ایران، شهادتِ دانشمند بزرگ کشورمان را تبریک و تسلیت عرض کرده و اطمینان داریم ترور، خشونت و چنین اقدامات غیرانسانی عزم و مجاهدت، انگیزه و اراده ملت در مسیرپیشرفت ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف علمی و فناوری را مضاعف خواهد کرد.

 

,